E-mail:   Hasło:     Jeżeli nie pamiętasz hasła wpisz sam adres e-mail.
System przyśle Ci list z przypomnieniem hasła.Pokaż wszystkie | Odpowiedz | Zarejestruj się | FAQ  
 
evka

Astrolog
evka

wiem, że nie należy otwierać kilku wątków w jednym czasie, ale już dość dawno nie otwierałam, a ciekawość mnie zżera. Czy ktoś z Was był kiedyś u astrologa lub wróżki/wróża? Ja byłam. Kilkanaście lat temu moja świrnięta przyjaciółka, która straciła spory majątek (wróciła ze Szwecji razem z "Balcerowiczem" i zbudowała dom, wykupiła lub wydzierżawiła wszystkie spożywczaki w małym podwarszawskim miasteczku). No więc wszystko to upadło, nie będę podawać powodów, bo nie w tym rzecz...Jak została tylko z autem, na którym siedział komornik i pomieszkiwała u mnie, poprosiła któregoś dnia, że bardzo chciałaby, żebym na urodziny zamiast stówki, pojechała z nią do astrologa gdzieś na daleki Ursynów. Dobra, wyszedł jakiś starszy Pan w kapciach, siedziała u niego z godzinę, a potem wyszli razem i że za pół ceny, żebym też się zgodziła..Co mi tam, ładnie pachniało, ze cztery pieseły krążyły wokół. Pan posługiwał się komputerem. Wstukał wszystkie daty i mówił rzeczy, od których dostałam gęsiej skórki, że wychowała mnie siostra mojej matki i jest dla mnie ogromnym autorytetem i należysłuchać jej rad (moja świrnięta koleżanka nie wiedziała, że mama ma jakąś siostrę), że nie mogę liczyć na to, że znajdę "swoją drugą połówkę" (byłam tuż po rozwodzie), i nie znalazłam, że mam podpisywać wszystkie umowy o pracę, jakie mi podsuną (to był czas wyżu demograficznego) i podpisałam, zarabiałam prawdziwe pieniądze przez wiele lat, co sprawiło, że sama kupiłam i dostroilam do swoich potrzeb mieszkanie. Mówił też, że syn nie jest mój (jego ojcem astralnym jest mój zmarły teść), choćbym nie wiem jak się starała, ucieknie, zdradzi, gdy dziadzia zabraknie...Wyszłam oszołomiona.

Drogiej mojej świrusce wywróżył dziecko (miała już 40 lat) i dobre życie. Wkrótce poznała faceta po przejściach, który wyemigrował do USA za pierwszej Solidarności. Pobrali się już tam, urodziła zdrowego syna - jest szczęśliwą żona i mamą 14-nastolatka.

Nie do wiary, posprawdzało się co do joty. Dalej nie wierzę w astrologię, ale wtedy uwierzyłam, że istnieją ludzie o głębokiej, dziwnej intuicji...
ps. Już widzę radość Merka., jak to przeczyta...

Dodano 8 dni temu o 09:28
Wiadomość przeczytana 267 razy

« | Strona główna | »

   Astrolog / evka
      Re: Astrolog / madra.
          Re: Astrolog / madra.
      Re: Astrolog / Zemsta_pszczelarza
      Re: Astrolog / evka
      Re: Astrolog / kwiat paproci
      Re: Astrolog / Bocian
          Re: Astrolog / Bocian
              Re: Astrolog / madra.
                  Re: Astrolog / Bocian
                      Re: Astrolog / madra.
                          Re: Astrolog / Bocian
                              Re: Astrolog / Bocian
                                  Re: Astrolog / madra.
                                      Re: Astrolog / Bocian
                                          Re: Astrolog / irodi
      Re: Astrolog / Merkwürdigliebe
      Re: Astrolog / Marita
      Re: Astrolog / lampart


dodaj odpowiedź

Autor: 
Temat: 
Treść: 
Twój nastrój: