E-mail:   Hasło:     Jeżeli nie pamiętasz hasła wpisz sam adres e-mail.
System przyśle Ci list z przypomnieniem hasła.Pokaż wszystkie | Odpowiedz | Zarejestruj się | FAQ  
 
evka

Kiedyś
evka

ktoś z nas podejmie ten wątek...Święta...Sama, osamotniona w tym syfie. Zawsze wigilia u Rodziców, teraz na cmentarz, tak żeby nie spotkać dalszej rodziny. Przechorowałam zapalenie oskrzeli i jutro do pracy..., wcześniej na nagrobku postawię glinianą świeczkę, bo mama była Barbara.

Córka mojej zmarłej siostry: "po co robiłaś ten nagrobek, zamiast oddać mi pieniądze, ze swoich źródeł wiem, że sprzedałaś już mieszkanie. Zawsze byłaś na łasce moich rodziców, w tej swojej ekscentrycznej kawalerce na poddaszu "tworzyłaś", a moja matka robiła wypieki i woziliśmy Cię na Święta do dziadków, bo nawet na samochód nie było Cię stać". "Jakim prawem przyjeżdżał do nich na święta ten bandyta, którego (nie)wychowałaś".
Boli, pierwsza gwiazdka bez nich, bez tych rekwizytów lampeczkowo-pachnących...Nie zdążę w tym stanie zdrowia wrócić do domu.

Przyjdzie R., przyniesie jakąś gałązkę, wino i nie...tu nie ma obruska białego. Nienawidzę swojej choroby, jeszcze 4 lata temu byłam silna...bardzo silna.

Dziś jestem - po raz pierwszy czuję ten stan - pełna gniewu, agresji, To nie lęk, ten który znam od dzieciństwa, tylko WSZECHOGARNIAJĄCY WQURW!!!!!!!!!

Dodano 8 dni temu o 15:56
Wiadomość przeczytana 300 razy

« | Strona główna | »

   Kiedyś / evka
      Re: Kiedyś / Noonefreedom
      Re: Kiedyś / Tadziu :)
          Re: Kiedyś / Grubcio
      Re: Kiedyś / Kostucha
          Re: Kiedyś / Melancholik
      Re: Kiedyś / Melancholik
      Re: Kiedyś / evka
          Re: Kiedyś / Melancholik
      Re: Kiedyś / kenia
      Re: Kiedyś / evka
      Re: Kiedyś / evka


dodaj odpowiedź

Autor: 
Temat: 
Treść: 
Twój nastrój: