E-mail:   Hasło:     Jeżeli nie pamiętasz hasła wpisz sam adres e-mail.
System przyśle Ci list z przypomnieniem hasła.Pokaż wszystkie | Odpowiedz | Zarejestruj się | FAQ  
 
Kikimora

miałem sen
Kikimora

byłem w połączeniu sklepu żabki ze szkolną klasą. na zewnatrz po mieście grasował niedźwiedź. właścicielka sklepu poprosiła mnie o ratunek przed tym mitycznym potworem przez którego cierpi całe miasto, a jest on niepokonany.
nagle niedźwiedź wtargnął do żabki. wielki, brunatny i wściekły. chciałem go wygonić, wystraszyć i rzucałem w niego puszkami, atakowałem mopem. wszystko na nic. postanowiłem zabić potwora. jak? oblewając mu głowę podpałką do grila i podpalając. no przecież to znany sposób na misie. zapędziłem go pod szkolne ławki i zacząłem oblewać łatwopalnym płynem. nie miałem jak go podpalić żeby samemu się nie poparzyć, poza tym strasznie się rzucał. ale udało się z pomocą pochodni zrobionej ze sztywnego drutu, gazy opatrunkowej i podpałki.
musiał się wkurwić na mnie bo wybiegł na tylnych łapach i zaczął biegać po sklepie wymachując przednimi. z płonącą głową. powiedziałem do właścicielki żabki że z zapalonym łbem wygląda jak apostoł w dzień zesłania ducha świętego (wtedy nad ich głowami pojawiły się języki ognia na znak ducha świętego )
myślę sobie teraz to przejebane mam. nieśmiertelny jakiś. ale o dziwo zgasł i się uspokoił. wlazł spowrotem pod szkolne ławki.
myślę ja sobie skoro nie udało się go zbić podpaleniem głowy to trzeba go wypłoszyć.w tym celu trzeba łatwopalnym płynem oblać mu zad i podpalić (nie pytajcie skąd te pomysły)
jak pomyślałem tak zrobiłem.
teraz to się rozjuszył dopiero. stanął na tylnie łapy i z płonącym odwłokiem ruszył do ataku. mało tego ponownie zapalił mu się łeb . to jeszcze nic, zaczął pluć kulami ognia.
to już po mnie myślę. i tak mnie zabije więc nie mam nic do stracenia. wziąłem nóż myśliwski i wbiłem mu w gardło ostrze kierując do wnętrza czaszki.
udało się pokonałem potwora i się obudziłem. szkoda że dłużej nie spałem bo ciekaw byłem nagrody za ubicie zwierza.

Dodano 13 dni temu
Wiadomość przeczytana 166 razy

« | Strona główna | »

   miałem sen / Kikimora
      Re: miałem sen / greg
      Re: miałem sen / greg
      Re: miałem sen / greg
      Re: miałem sen / Kikimora
          Re: miałem sen / greg
      Re: miałem sen / kwiat paproci
          Re: miałem sen / Kikimora
              Re: miałem sen / kwiat paproci
                  Re: miałem sen / Kikimora
                      Re: miałem sen / kwiat paproci
      Re: miałem sen / wybieg goryli
          Re: miałem sen / kwiat paproci
          Re: miałem sen / Kikimora


dodaj odpowiedź

Autor: 
Temat: 
Treść: 
Twój nastrój: