E-mail:   Hasło:     Jeżeli nie pamiętasz hasła wpisz sam adres e-mail.
System przyśle Ci list z przypomnieniem hasła.Pokaż wszystkie | Odpowiedz | Zarejestruj się | FAQ  
 
Dghfh

Kiedyś
Dghfh

Kiedyś każdej nocy zalewałam 4 torebki melisy 200ml wody i wyssysałam każdą kroplę wody z torebek. Cóż, nie działało. Drgania nie ustępowały, a ja mimo ogromnej senności siedziałam do późnych godzin, aby sen nie przeteleportował mnie szybko do ranka. Następnie budziłam się o wczesnych porach, aby szkoła nie przyszła tak szybko. Po napchaniu się dwoma tabletkami nospy forte, ruszałam do budynku powodującym koszmary. Wychodziłam z autobusu 3 przystanki wcześniej i stawiałam małe kroki. Drgawki nie ustępowały, pot lał się po mnie strumieniami, brzuch promieniował bólem na całe ciało, nudności dręczyły mnie niemiłosiernie, a żar w moim ciele buchał jak szalony. Właściwie, mogę to porównać do stanu agonalnego. Miałam wrażenie że umieram. Często nie dawałam rady i wracałam do domu. Gdy jednak zostawałam w szkole, ból utrzymywał się przez 4 godziny. Zaczęło się w wieku 11 lat i trwało to 5 lat.
Obecnie jest lepiej.
Jakimś cudem branie ok. 15 tabletek przeciwbólowych w ciągu tygodnia przez 4 lata nie wpłynęło na moje wyniki badań, ale to się okaże za parę lat.
Właściwie to nie wiem po co to piszę. Może gdyby moja mama zabrała mnie do psychiatry w wieku 12 lat moje życie wyglądałoby inaczej. Bez lęku, nerwic, ataków paniki i całego tego bólu fizycznego. Ale to tylko gdybanie.

Dodano 8 dni temu
Wiadomość przeczytana 229 razy

« | Strona główna | »

   Kiedyś / Dghfh
      Re: Kiedyś / Ohydny_marcin
          Re: Kiedyś / Dghfh
      Re: Kiedyś / Joasiek
          Re: Kiedyś / Dghfh
              Re: Kiedyś / Joasiek
      Re: Kiedyś / Zelig


dodaj odpowiedź

Autor: 
Temat: 
Treść: 
Twój nastrój: