E-mail:   Hasło:     Jeżeli nie pamiętasz hasła wpisz sam adres e-mail.
System przyśle Ci list z przypomnieniem hasła.Pokaż wszystkie | Odpowiedz | Zarejestruj się | FAQ  
 
Chad

Nie radzę sobie
Chad

Nie wiem po co to pisze
Jestem Tomek. Mam 19 lat. Mam problemy psychiczne.. półtora roku leczę się psychiatrycznie. Podobno choruje na schizofrenie, chociaż ja uważam inaczej (objawy się nie zgadzają), rok temu podobno to była depresja. Jestem po próbie samobójczej(przedawkowanie leków), która była rok temu w maju. Po niej trafiłem do szpitala psychitrycznego na 2 miesiące na oddział młodzieżowy. W listopadzie trafiłem tam znowu ale na odział dorosły, ale to dlatego że sam o tym zdecydowałem, bo znowu sobie nie radziłem. Po 2 tygodniach wyszedłem bo poczułem się lepiej. Od tamtej pory czuje się zdecydowanie lepiej ustawili mi leki. Źrodłem moich problemów jest chyba głównie samotność, brak radzenia sobie w kontaktach z ludźmi, szkoła, nauka. W tym roku skończyłem na szczęście liceum, jestem po maturze, polski mam do poprawy (20 sierpnia), którego i tak pewnie nie zdam bo nie mam siły się uczyć chociaż chodzę na korepetycje.
Nie chodzę do psychologów ani na terapię, ponieważ uważam że w moim przypadku nie ma sensu i nic nie daje.
Ostatnio czuje się gorzej, myśli samobójcze wróciły, w sumie cały czas były ale słabsze. Tydzień temu się pociąłem, robię to co jakiś czas, ostatnio żadziej.
Czuje się taki samotny pomimo że mam dziewczynę. Chyba mam, bo od dwóch tygodni nie mamy ze sobą kontaktu, stałem się obojętny dla niej. Chciałbym mieć kogoś komu mógłbym się wyglądać, porozmawiać cokolwiek.
Chce umrzeć

Dodano 14 dni temu
Wiadomość przeczytana 144 razy

« | Strona główna | »

   Nie radzę sobie / Chad
      Re: Nie radzę sobie / taki_sobie_nikt
      Re: Nie radzę sobie / Chad
          Re: Nie radzę sobie / PaulinaZ


dodaj odpowiedź

Autor: 
Temat: 
Treść: 
Twój nastrój: