E-mail:   Hasło:     Jeżeli nie pamiętasz hasła wpisz sam adres e-mail.
System przyśle Ci list z przypomnieniem hasła.Pokaż wszystkie | Odpowiedz | Zarejestruj się | FAQ  
 
Humajun 2.0

Gejowskie przypadłości
Humajun 2.0

Naturalne rozwiniecie mojego poprzedniego związku. Wiecie lepiej się czuje naszło mnie na przemyślenia na temat osób homoseksualnych. I myślę że dużym problemem są tu problemy psychiczne czy też emocjonalne i co najgorsze dla mnie - niezdecydowanie, niepewność czy kompleksy albo wszystko na raz.

W skrócie objawia się to tym, że umawiam się z kimś na randek. No i dana osoba na przykład godzinę przed odwołuje spotkanie, albo nie przychodzi bez słowa. Pisze smsy dzwonie do delikwenta a ten mnie zablokował. Kiedy korzystałem z portali gejowskich miałem tak chyba z 5 razy.

Druga sprawa gorsza - to kradzież zdjęć z Internetu. Ja nie mam Instagrama ale podobno teraz da się w prosty sposób ściągać z stamtąd zdjęcia. I efektem jest tego, że nie wiesz z kim piszesz bo dużo gejów jest na maksa zakompleksionych i woli ściągać zdjęcia z neta. I tak chcesz się z takim gościem spotkać to zwodzi cię ile się da a potem nie przychodzi. Albo przychodzi, ale się okazuje że to nie jest blondyn lat 28 tylko facet w wieku mojego ojca.

I tak ja rozumiem że takie sytuacje się zdarzają też na portalach hetero, ale tutaj jest to jakaś plaga. wiecie ja też byłem bardzo niezdecydowany, ale no walczyłem z tym i idzie mi coraz lepiej. Nie chce być dla nikogo psychologiem, ani też workiem na wiadomo co, a w tej chwili wydaje mi się że są to jedyne alternatywy które może mi zaoferować środowisko LGBT.


Dodano 9 dni temu
Wiadomość przeczytana 173 razy

« | Strona główna | »

   Gejowskie przypadłości / Humajun 2.0
      Re: Gejowskie przypadłości / Kahori


dodaj odpowiedź

Autor: 
Temat: 
Treść: 
Twój nastrój: