Gdzie Pomoc - katalog przydatnych kontaktów

Pomoc Psychologiczna :: Terapia Uzależnień
Województwo: dolnośląskie

 • Centrum Terapii Uzależnień
  Powstańców Śląskich 10, Legnica
  tel. 076 723-86-10
   
 • Niepubliczny Ośrodek Terapii Uzależnień od Alkoholu
  Powstańców Śląskich 10, legnica
  tel. 076 723 86 10
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://notu.njs.org.pl/index.html
   
 • Raduga Centrum Terapii i Rozwoju
  Chojnowska 81A, Legnica
  tel. 733 221 953
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: https://raduga.org.pl/centrum-terapii
   
 • Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Odwykowa
  Chojnowska 81, Legnica
  tel. (76) 86-29-907
   
 • ''Alter Ego''- Pracownia Psychoterapii I.Boryczka
  Sokolnicza 5/19, Wrocław
  tel. 509 550 663
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.alterego.wroclaw.pl
  Psychoterapia uzależnień i zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia), zaburzenia depresyjne i lękowe, fobie, nerwice i inne zaburzenia funkcjonowania (pomoc terapeutyczna dla osób nieszczęśliwych, niepewnych siebie, nieśmiałych, z kompleksami).
   
 • Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji
  ul. Ostroroga 47, Wrocław
  tel. 713643324, 713645648
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.cpp.medon.pl
  Koncentrujemy się na leczeniu:depresji, nerwic, anoreksji,bulimii,uzależnień,schizofrenii,psychoz,fobii, zaburzeń adaptacyjnych, okresu dojrzewania. Pomoc świadczą lekarze psychiatrzy, psycholodzy, terapueci.
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER-ego
  ul. Gajowicka 164/1, Wrocław
  tel. (071) 361 04 77
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.superego.com.pl
  Szanowni Państwo!Jesteśmy psychologami, psychoterapeutami, trenerami i konsultantami skupionymi wokół Centrum Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego działającym przy Dolnośląskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER – ego. Misją naszej Firmy jest dzielenie się doświadczeniami i rozwijanie umiejętności, pomoc w poszukiwaniu „tęsknoty za morzem”, czyli wydobywanie potencjału oraz znajdywanie motywacji do osobistego rozwoju.Idea Centrum pozwala w jednym miejscu skupić wiedzę, umiejętności i doświadczenie w wieloletnim prowadzeniu szkoleń biznesowych i praktyk terapeutycznych.Prowadzimy konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, terapie uzależnień, terapie rodzin, terapię grupową, diagnostykę psychiatryczną i psychologiczną, treningi interpersonalne oraz psychoedukację.Zapewnimy Państwu specjalistyczną opiekę lekarską i psychologiczną. W ramach naszego ośrodka prowadzimy leczenie w oparciu o najnowsze standardy kliniczne stosowane w medycynie i psychologii.Ponadto posiadamy długoletnią praktykę w realizacji szkoleń i doradztwie dla pracowników wszystkich szczebli organizacji. Domeną naszego działania są szkolenia i doradztwo, oparte na profesjonalnej i rzetelnej wiedzy psychologicznej, którą od wielu lat z powodzeniem wykorzystujemy w pracy zawodowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do współpracy!
   
 • Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny
  Włodkowica 17/16, Wrocław
  tel. 602 88 77 08
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-katarzyna.eu
  Ofertę swoją kieruję do osób dorosłych borykających się z wszelkiego rodzaju problemami życiowymi, konfliktami wewnętrznymi, kłopotami w związkach. Proponuję pomoc psychologiczną tym wszystkim, którzy są niezadowoleni z dotychczasowej jakości życia i pra
   
 • Gabinet Psychologiczny - Kamila Bukowska
  Stalowa 92a/14, Wrocław
  tel. 530-201-333
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psycholog-bukowska.pl
  Zajmuję się m. in. leczeniem depresji, zaburzeń osobowości, nerwic i innych zaburzeń o podłożu lękowym. Pracuję z osobami dotkniętymi zaburzeniami odżywiania, DDA oraz zmagającymi się ze specyficznymi trudnościami w życiu osobistym czy zawodowym.
   
 • GABINET PSYCHOLOGICZNY Magdalena Senderowska
  ul. Legnicka 55a/7, Wrocław
  tel. 604 815 297
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-ms.pl
  Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapetyczna dla dzieci, młodzieży, dorosłych i par. Bezpieczna i życzliwa atmosfera. Pełna anonimowość. Zapraszam.
   
 • Ilona Paprocki
  Wrocław
  tel. 608355988
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.ilonapaprocki.pl
  Pomoc w uwalnianiu dzieci i młodzieży z wszelkich uzależnień. Praca poprzez indywidualny dobór odpowiedniej, najskuteczniejszej metody w celu uwolnienia Twojego dziecka z uzależnienia. Pomoc w problemie zaburzeń w odżywianiu oraz praca z emocjami. Serdecznie zapraszam rodziców.
   
 • Iwona Kołodziejczyk
  ul. Traugutta 122/11, Wrocław
  tel. 0-605 882516
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
   
 • Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny Karan Centrum Interwencji Kryzysowej
  u.skoczylasa 8, 54-071 Wrocław, Wrocław
  tel. 071 349 15 56
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  Jesteśmy jedną z nielicznych we Wrocławiu placówek medycznych oferującą kompleksową pomoc dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz ich rodzin. Centrum Interwencji Kryzysowej powstało we Wrocławiu w 2004 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN. Na terenie naszej placówki działają: * Oddział DziennyTerapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych (program trwa sześć miesięcy) * Poradnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia od Alkoholu i Substancji Psychoaktywnych * Poradnia Rodzinna * Świetlica Środowiskowa Usługi świadczone są bezpłatnie
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
  ul. Hallera 8/1, Wrocław 53-318
  tel. 71/332 36 70, 0691 997 227
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://dcp.wroclaw.pl
  Dolnośląskie Centrum Psychoterapi to doświadczony zespół specjalistów: psycholodzy, psychiatrzy, logopeda,seksuolog. Prowadzimy psychoterapię indywidualna dla dzieci i dorosłych, terapię rodzinną, terapię grupową, wykonujemy badania psychologiczne, neurop
   

 
« wstecz

Pochwały, skargi i konstruktywne wnioski na temat katalogu proszę przesyłać