Gdzie Pomoc - katalog przydatnych kontaktów

Pomoc Psychiatryczna :: Gabinety Prywatne
Województwo: dolnośląskie

 • GABINET PSYCHOTERAPII PSYCHOANALITYCZNEJ Krzysztof Kosonóg
  ul. Młyńska 11 lok. 31, Oława
  tel. 608 069 295
  web: http://psycholog.olawa.pl/
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER-ego
  ul. Gajowicka 164/1, Wrocław
  tel. (071) 361 04 77
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.superego.com.pl
  Szanowni Państwo!Jesteśmy psychologami, psychoterapeutami, trenerami i konsultantami skupionymi wokół Centrum Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego działającym przy Dolnośląskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER – ego. Misją naszej Firmy jest dzielenie się doświadczeniami i rozwijanie umiejętności, pomoc w poszukiwaniu „tęsknoty za morzem”, czyli wydobywanie potencjału oraz znajdywanie motywacji do osobistego rozwoju.Idea Centrum pozwala w jednym miejscu skupić wiedzę, umiejętności i doświadczenie w wieloletnim prowadzeniu szkoleń biznesowych i praktyk terapeutycznych.Prowadzimy konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, terapie uzależnień, terapie rodzin, terapię grupową, diagnostykę psychiatryczną i psychologiczną, treningi interpersonalne oraz psychoedukację.Zapewnimy Państwu specjalistyczną opiekę lekarską i psychologiczną. W ramach naszego ośrodka prowadzimy leczenie w oparciu o najnowsze standardy kliniczne stosowane w medycynie i psychologii.Ponadto posiadamy długoletnią praktykę w realizacji szkoleń i doradztwie dla pracowników wszystkich szczebli organizacji. Domeną naszego działania są szkolenia i doradztwo, oparte na profesjonalnej i rzetelnej wiedzy psychologicznej, którą od wielu lat z powodzeniem wykorzystujemy w pracy zawodowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do współpracy!
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
  ul. Sienkiewicza 116/4 50-347 Wrocław, Wrocław
  tel. 71 332 36 70; 71 361 60 35
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.dcp.wroclaw.pl/
  W ramach działałności terapeutycznej Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi Podmiot Leczniczy wpisany do rejestru podmiotów wykonujacych działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814 (Poradnia Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz Poradnia Zdrowia Psychicznego). Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to wiodący na Dolnym Śląsku specjalistyczny ośrodek medyczny, którego głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów w tym specjalistów od dzieci i młodzieży, psychologów seksuologów oraz logopedów. Nasz zespół specjalistów jest zobligowany do stałego podnoszenia własnych kwalifikacji i dlatego podlega ciągłemu kształceniu w ramach specjalistycznych kursów, szkoleń podyplomowych, konferencji i seminariów. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie - od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy- psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi także najwiekszą na Dolnym Ślasku Pracownie Testów Psychologicznych. Wykaz usług świadczonych przez zespół psychologów Dolnoślaskiego Centrum Psychoterapii:- Porada psychologiczna- Psychoterapia indywidualna dzieci- Psychoterapia indywidualna dorosłych- Psychoterapia indywidualna seniorów- Psychoterapia rodzin- Psychoterapia małżeńska (pary) - Psychoterapia grupowa- Interwencja kryzysowa- Diagnostyka psychologiczna- Mediacje- Diagnostyka psychologiczna- Konsultacja lekarza psychiatry- Konsultacja lekarza psychiatry specjalisty od dzieci i młodzieży- Leczenie u lekarza psychiatryNasz zespół specjalistów zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem w obszarze problematyki:1. Organiczne zaburzenia psychiczne włącznie z zespołami objawowymi2. Zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania spowodowane używaniem substancji psychoaktywnych3. Schizofrenia, zaburzenia typu schizofrenii (schizotypowe) i urojeniowe4. Zaburzenia nastroju (afektywne)5. Zaburzenia nerwicowe , związane ze stresem i pod postacią somatyczną6. Zespoły behawioralne związane z zaburzeniami fizjologicznymi i czynnikami fizycznymi7. Zaburzenia osobowości i zachowania dorosłych8. Upośledzenie umysłowe9. Zaburzenia rozwoju psychicznego10. Zaburzenia zachowania i emocji rozpoczynające się zwykle w dzieciństwie i w wieku młodzieńczym
   
 • Gabinet Psychologiczny - Kamila Bukowska
  Stalowa 92a/14, Wrocław
  tel. 530-201-333
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psycholog-bukowska.pl
  Zajmuję się m. in. leczeniem depresji, zaburzeń osobowości, nerwic i innych zaburzeń o podłożu lękowym. Pracuję z osobami dotkniętymi zaburzeniami odżywiania, DDA oraz zmagającymi się ze specyficznymi trudnościami w życiu osobistym czy zawodowym.
   
 • GABINET PSYCHOLOGICZNY Magdalena Senderowska
  ul. Legnicka 55a/7, Wrocław
  tel. 604 815 297
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-ms.pl
  Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapetyczna dla dzieci, młodzieży, dorosłych i par. Bezpieczna i życzliwa atmosfera. Pełna anonimowość. Zapraszam.
   
 • Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju ''Źródło'' we Wrocławiu
  Legnicka 65, Wrocław
  tel. 602 626 440
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psychoterapia-zrodlo.pl
  Oferujemy pomoc w postaci terapii indywidualnej, grupowej, rodzinnej, par, konsultacji psychologa, psychiatry, pedagoga, dietetyka, terapeuty uzależnień, warsztaty rozwojowe i terapeutyczne, treningi umiejętności miękkich. Jeżeli:- przeżywasz trudności w kontaktach interpersonalnych, nawiązujesz niesatysfakcjonujące relacje z innymi - doświadczasz nadmiernego lęku, poczucia bezradności, pustki życiowej, braku sensu życia- czujesz się samotny- doznałeś straty kogoś bliskiego i trudno Ci przez to przejść- cierpisz z powodu natręctw, nieśmiałości, konfliktów w małżeństwie, rodzinie lub pracy- nadużywasz alkoholu, leków i innych substancji psychoaktywnych- trudno Ci zaakceptować swoja niepełnosprawność, czujesz sie inny- chcesz sie rozwijać, podnieść jakość swojego życia i relacji z najbliższymi- chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności prospołeczne- potrzebujesz porady, pokierowania, wsparcia terapeutycznegoOferujemy kompleksową pomoc specjalistyczną.Jesteśmy grupą ludzi, w różnym wieku, z różnorodnym doświadczeniem życiowym i zawodowym, którzy są ciekawi świata i ludzi, są otwarci na innych. Stale rozwijamy się i podnosimy własne kompetencje szkoląc się w rekomendowanych ośrodkach terapeutycznych w Polsce. Jesteśmy godni zaufania, kompetentni. W pracy terapeutycznej łączymy różne podejścia (podejście ericksonowskie, gestalt, behawiorano-poznawcze, eklektyczne, terapia krótkoterminowa i długoterminowa) i różne dziedziny (psychologia, pedagogika, psychiatria). Pracujemy z klientem w różnym wieku i z różnymi problemami.
   
 • Praktyka Psychiatryczna Janusz Dolewka
  ul. Jagodzińska 41a, Wrocław
  tel. 04 493 826
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://praktyka-psychiatryczna.pl
  Jako lekarz psychiatra prowadzę również badania osób ubiegających się o pozwolenie na posiadanie broni, orzekam o stopniu niepełnosprawności i inne. Mój gabinet psychiatryczny we Wrocławiu ukierunkowany jest na pomaganie ludziom.
   
 • RÓWNOWAGA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
  ul. Kazimierza Wlk. 67b lok. 126, Wrocław
  tel. 519 115 142
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.rowno-waga.pl
  W Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego RÓWNOWAGA zajmujemy się udzielaniem pomocy psychologicznej oraz psychoterapią osób dorosłych a także dzieci i młodzieży. Oprócz indywidualnych spotkań w gabinecie, prowadzimy również warsztaty rozwoju osobistego i grupy wsparcia.W Ośrodku otrzymasz profesjonalne, uważne i życzliwe podejście do Ciebie i Twoich problemów. Oferowana pomoc psychoterapeutyczna może zainteresować osoby, które:- czują się mało wartościowe i nieatrakcyjne,- doświadczają trudnych dla siebie stanów emocjonalnych,- przeżywają psychiczne cierpienie, poczucie osamotnienia, bezradności, bezsensu życia,- odczuwają lęk lub niepokój, który utrudnia normalne życie,- czują się źle w kontakcie z samym sobą,- mają poczucie, że nie żyją własnym życiem,- mają poczucie, że powtarzają wciąż te same błędy,- doświadczają życia w chaosie, są zmęczone i zestresowane,- są na trudnym, życiowym momencie i potrzebują wsparcia,- trudno im odnaleźć się w relacjach z innymi ludźmi,- chcą lepiej poznać siebie, rozwinąć się.Pracujemy również z osobami doświadczającymi kryzysów, depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych, nerwic oraz zaburzeń osobowości m.in. borderline i inne. Gabinet znajduje się w dogodnym miejscu - w samym centrum Wrocławia - przy ulicy Kazimierza Wielkiego 67.Psychoterapię prowadzimy w konwencji Gestalt, która jest zgodna ze standardami Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP).Jesteśmy przekonane, że RÓWNOWAGA pomiędzy duchem, ciałem i umysłem jest kluczem do zdrowia psychicznego, poczucia szczęścia i wolności osobistej.
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
  ul. Hallera 8/1, Wrocław 53-318
  tel. 71/332 36 70, 0691 997 227
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://dcp.wroclaw.pl
  Dolnośląskie Centrum Psychoterapi to doświadczony zespół specjalistów: psycholodzy, psychiatrzy, logopeda,seksuolog. Prowadzimy psychoterapię indywidualna dla dzieci i dorosłych, terapię rodzinną, terapię grupową, wykonujemy badania psychologiczne, neurop
   

 
« wstecz

Pochwały, skargi i konstruktywne wnioski na temat katalogu proszę przesyłać