Gdzie Pomoc - katalog przydatnych kontaktów

Pomoc Psychiatryczna :: Gabinety Prywatne
Województwo: śląskie

 • Psycholog. Psychoterapeuta. Psychiatra. Cieszyn
  Głęboka 20, Cieszyn
  tel. 509366972
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psyche.cieszyn.pl
  Strona internetowa gabinetów psychologicznych, psychoterapeutycznych i psychiatrycznych w Cieszynie, przy ul. Głębokiej 20. Psycholodzy, psychoterapeuci, psychiatra.
   
 • Częstochowskie Centrum Diagnozy i Terapii
  ul. Dąbrowskiego 4/5 , Częstochowa
  tel. 505008694
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.zespolpip.pl
   
 • Gabinet psychoterapii nerwic i zaburzeń lękowych online
  al. Wolności 22a/3, Częstochowa
  tel. 502291584
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: https://totylkostrach.pl
  Psychoterapia i doradztwo online w zakresie zaburzeń lękowych (nerwica lękowa): lęk paniczny (napady paniki), lęk uogólniony (zespół lęku uogólnionego), lęk społeczny, zaburzenia obsesyjno- kompulsywne (nerwica natręctw).
   
 • Kowalczuk & zespół Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji
  ul. Kilińskiego 5, I p., Częstochowa
  tel. 0 505-008-694, (034) 325-26-83
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.zespolpip.pl
  Pracownia specjalizuje się w pomaganiu dzieciom, młodzieży, dorosłym indywidualnie i grupowo. Przyjmujemy dorosłych pacjentów z różnego rodzaju rozpoznaniem: z grupy nerwic, zaburzeń emocjonalnych, osobowościowych, depresji. Pomagamy również tym, którzy przechodzą problemy małżeńskie, wychowawcze i rodzinne oraz problemy wieku dojrzałego i dojrzewania. Zajmujemy się również pomocą osobom uzależnionym i współuzależnionym. Każdy kto zgłosi się do pracowni jest konsultowany indywidualnie. Następnie po wspólnym podjęciu decyzji rozpoczynamy odpowiednią formę pomocy przy zachowaniu tajemnicy terapii.
   
 • Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji R. Kowalczuk & Zespół
  Al. Armii Krajowej 2, Częstochowa
  tel. (034) 325 26 83; 0 607 792 227
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.zespolpip.pl
  Pomoc, diagnoza, doradztwo psychologiczno-psychoterapeutyczne, warsztaty oraz szkolenia dla różnych grup zawodowych. Informacje o lekarzach, konferencjach rejestracja przez INTERNET.
   
 • Prywatna Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji Robert Kowalczuk & Zespół
  Kiedrzyńska 81a, Częstochowa
  tel. 0505-008-694, (034) 325-26-83
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.zespolpip.pl
  W ramach działalności Pracowni proponujemy różne formy pomocy w Poradniach:(BEZ SKIEROWAŃ , BEZ ORZECZEŃ, BEZ KOLEJEK)* Poradnia Psychiatryczna• Poradnia Psychoterapii dorosłych i młodzieży• Poradnia Terapii dzieci• Poradnia Uzależnień• Poradnia Małżeńska i Par• Poradnia Seksuologiczna• Poradnia Rodzinna• Poradnia Autyzmu* Poradnia zespołu ADHD i Aspergera dzieci, młodzieży i osób dorosłych• Poradnia ze schorzeniami zdrowotnymi (dziecięce porażenie mózgowe, silne alergie, upośledzenie umysłowe, również ze sprzężeniami )
   
 • Incognito Gabinety psychoterapii
  Grodowa 1, Gliwice
  tel. 794 452 283
  web: http://incognito-gliwice.pl
  Psychoterapia stwarza przestrzeń do poznania samego siebie i poszukiwania rozwiązań.Incognito tworzą psychologowie pracujący w nurtach poznawczo-behawioralnym, egzystencjalnym oraz ericksonowskim.Incognito proponuje psychoterapię uwzględniając indywidualne potrzeby każdej osoby. Poszukujemy najbardziej efektywnej metody rozwiązania zgłaszanego problemu, elastycznie korzystając z wielu technik terapeutycznych.
   
 • Anna Adamiec - Psycholog, Psychoterapeuta
  Katowice ul.Czerwińskiego 1/1, Katowice
  tel. 0/668498006
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psychoterapia.katowice.wizytowka.pl
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży w zakresie zaburzeń nerwicowych, afektywnych, psychotycznych, osobowości i emocjonalnych, trudności związanych z doświadczaniem stresu oraz trudności w relacjach z innymi.
   
 • Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Gestalt Anna Cyran
  ul. Sobieskiego 7 p.III, Katowice
  tel. 662752222
  web: http://psychoterapia-slask.pl
  Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Gestalt jest prywatnym ośrodkiemświadczącym profesjonalną pomoc w zakresie psychoterapii indywidualnej oraz małżeńskiej (par),konsultacji psychologicznych, a także warsztatów i grup rozwoju osobistego.
   
 • Gabinet psychoterapii Sebastian Oryńczak
  ul. Sokolska 10a, Katowice
  tel. 603925085
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://sebastianorynczak.pl
  W gabinecie można uzyskać pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną w przypadku cierpienia związanego z chorobą psychiczną. Profesjonalna psychoterapia nerwic, zaburzeń osobowości, depresji, lęki i chorób psychosomatycznych. Pomoc uzyskają także dzieci i młodzież. Gabinet prowadzony jest przez profesjonalnego psychoterapeutę.
   
 • Gabinet Psychoterapii - Artur Kulig
  ul. Głożyńska 200e, Radlin k/ Rybnika
  tel. 605 27 64 65
  web: http://gabinet-psychoterapia.com
  Gabinet istnieje od 2000 roku. Psychoterapia prowadzona jest zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Certyfikat PTP nr 492) Obszarem działania jest głównie województwo śląskie. Oferta terapeutyczna skierowana jest zarówno do osób cierpiących na zaburzenia emocjonalne i psychiczne jak i do osób chcących polepszyć jakość swojego życia, poprawić relacje z bliskimi, rozwinąć swoje możliwości. W ramach prywatnej praktyki terapeutycznej prowadzona jest: - psychoterapia indywidualna zaburzeń nerwicowych (objawów lękowych i psychosomatycznych), zaburzeń depresyjnych, zaburzeń osobowości i zaburzeń jedzenia, - terapia rodzin, małżeństw i par (sytuacje kryzysowe, problemy w porozumiewaniu się, konflikty, strata, żałoba, choroba w rodzinie). Prowadzona jest również pomoc dla osób doświadczających przewlekłego stresu i jego objawów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.
   

 
« wstecz

Pochwały, skargi i konstruktywne wnioski na temat katalogu proszę przesyłać