Gdzie Pomoc - katalog przydatnych kontaktów

Pomoc Psychologiczna :: Interwencje kryzysowe
Województwo: dolnośląskie

 • GABINET PSYCHOFIZJOLOGI Jerzy Mazurek
  ul. Chojnowska 81, Legnica
  tel. (71) 3897382, 0601822215
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  Specj. psycholog kliniczny; doktorat z zakresu psychologii klinicznej (neuropsychologii); ponad 30 lat pracy w zawodzie (głownie w psychiatrii i neurologii).
   
 • Raduga Centrum Terapii i Rozwoju
  Chojnowska 81A, Legnica
  tel. 733 221 953
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: https://raduga.org.pl/centrum-terapii
   
 • Centrum Psychologiczne Diagnostyczno-Terapeutyczne
  Swidnicka 22, 5 piętro, Wrocław
  tel. 608 23 79 74
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psyche.wroc.pl
  · Twoje związki z ludźmi przynoszą Ci dużo cierpienia.· Przeżywasz niepowodzenia i komplikacje w życiu małżeńskim, rodzinnym i zawodowym.· Towarzyszy Ci niepokój, depresja, uczucie samotności, niezrozumienia.· Nie umiesz przerwać błędnego koła autodestrukcyjnych zachowań (alkohol, problemy z jedzeniem, destrukcyjne związki).· Czujesz się bezradny wobec stresów dnia codziennego.· Chciałbyś poznać siebie, zrozumieć swoją wewnętrzną rzeczywistość, by móc w pełni realizować własne możliwości. Psychoterapia psychoanalityczna pomoże odkryć naturę Twoich problemów, pozwoli nie tylko usunąć objawy, ale i dotrzeć do przyczyny kłopotów. Możesz poznać, zrozumieć siebie i uwolnić się od powtarzających się wzorów dysfunkcji we własnym życiu. Zmiana w każdym jego obszarze jest możliwa, gdy wzrasta zrozumienie siebie. Centrum Psychoterapii, Wrocław, ul. Świdnicka 22
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER-ego
  ul. Gajowicka 164/1, Wrocław
  tel. (071) 361 04 77
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.superego.com.pl
  Szanowni Państwo!Jesteśmy psychologami, psychoterapeutami, trenerami i konsultantami skupionymi wokół Centrum Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego działającym przy Dolnośląskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER – ego. Misją naszej Firmy jest dzielenie się doświadczeniami i rozwijanie umiejętności, pomoc w poszukiwaniu „tęsknoty za morzem”, czyli wydobywanie potencjału oraz znajdywanie motywacji do osobistego rozwoju.Idea Centrum pozwala w jednym miejscu skupić wiedzę, umiejętności i doświadczenie w wieloletnim prowadzeniu szkoleń biznesowych i praktyk terapeutycznych.Prowadzimy konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, terapie uzależnień, terapie rodzin, terapię grupową, diagnostykę psychiatryczną i psychologiczną, treningi interpersonalne oraz psychoedukację.Zapewnimy Państwu specjalistyczną opiekę lekarską i psychologiczną. W ramach naszego ośrodka prowadzimy leczenie w oparciu o najnowsze standardy kliniczne stosowane w medycynie i psychologii.Ponadto posiadamy długoletnią praktykę w realizacji szkoleń i doradztwie dla pracowników wszystkich szczebli organizacji. Domeną naszego działania są szkolenia i doradztwo, oparte na profesjonalnej i rzetelnej wiedzy psychologicznej, którą od wielu lat z powodzeniem wykorzystujemy w pracy zawodowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do współpracy!
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
  ul. Sienkiewicza 116/4 50-347 Wrocław, Wrocław
  tel. 71 332 36 70; 71 361 60 35
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.dcp.wroclaw.pl/
  W ramach działałności terapeutycznej Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi Podmiot Leczniczy wpisany do rejestru podmiotów wykonujacych działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814 (Poradnia Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz Poradnia Zdrowia Psychicznego). Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to wiodący na Dolnym Śląsku specjalistyczny ośrodek medyczny, którego głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów w tym specjalistów od dzieci i młodzieży, psychologów seksuologów oraz logopedów. Nasz zespół specjalistów jest zobligowany do stałego podnoszenia własnych kwalifikacji i dlatego podlega ciągłemu kształceniu w ramach specjalistycznych kursów, szkoleń podyplomowych, konferencji i seminariów. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie - od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy- psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii prowadzi także najwiekszą na Dolnym Ślasku Pracownie Testów Psychologicznych. Wykaz usług świadczonych przez zespół psychologów Dolnoślaskiego Centrum Psychoterapii:- Porada psychologiczna- Psychoterapia indywidualna dzieci- Psychoterapia indywidualna dorosłych- Psychoterapia indywidualna seniorów- Psychoterapia rodzin- Psychoterapia małżeńska (pary) - Psychoterapia grupowa- Interwencja kryzysowa- Diagnostyka psychologiczna- Mediacje- Diagnostyka psychologiczna- Konsultacja lekarza psychiatry- Konsultacja lekarza psychiatry specjalisty od dzieci i młodzieży- Leczenie u lekarza psychiatryNasz zespół specjalistów zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem w obszarze problematyki:1. Organiczne zaburzenia psychiczne włącznie z zespołami objawowymi2. Zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania spowodowane używaniem substancji psychoaktywnych3. Schizofrenia, zaburzenia typu schizofrenii (schizotypowe) i urojeniowe4. Zaburzenia nastroju (afektywne)5. Zaburzenia nerwicowe , związane ze stresem i pod postacią somatyczną6. Zespoły behawioralne związane z zaburzeniami fizjologicznymi i czynnikami fizycznymi7. Zaburzenia osobowości i zachowania dorosłych8. Upośledzenie umysłowe9. Zaburzenia rozwoju psychicznego10. Zaburzenia zachowania i emocji rozpoczynające się zwykle w dzieciństwie i w wieku młodzieńczym
   
 • Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny
  Włodkowica 17/16, Wrocław
  tel. 602 88 77 08
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-katarzyna.eu
  Ofertę swoją kieruję do osób dorosłych borykających się z wszelkiego rodzaju problemami życiowymi, konfliktami wewnętrznymi, kłopotami w związkach. Proponuję pomoc psychologiczną tym wszystkim, którzy są niezadowoleni z dotychczasowej jakości życia i pra
   
 • Gabinet Psychologiczny - Kamila Bukowska
  Stalowa 92a/14, Wrocław
  tel. 530-201-333
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psycholog-bukowska.pl
  Zajmuję się m. in. leczeniem depresji, zaburzeń osobowości, nerwic i innych zaburzeń o podłożu lękowym. Pracuję z osobami dotkniętymi zaburzeniami odżywiania, DDA oraz zmagającymi się ze specyficznymi trudnościami w życiu osobistym czy zawodowym.
   
 • GABINET PSYCHOLOGICZNY Magdalena Senderowska
  ul. Legnicka 55a/7, Wrocław
  tel. 604 815 297
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-ms.pl
  Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapetyczna dla dzieci, młodzieży, dorosłych i par. Bezpieczna i życzliwa atmosfera. Pełna anonimowość. Zapraszam.
   
 • Magdalena Radwańska
  ul. Długa 66 8, Wrocław
  tel. 0-501 48-77-68, (71) 359-31-94
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  Pomoc dla dorosłych i młodzieży, dla osób w tzw. kryzysie; roczne grupy terapeutyczne w programie IIPLCARR - dla ofiar przemocy i zaniedbania w dzieciństwie oraz dla osób dotknietych stratami okołoporodowymi.
   
 • Ośrodek Psychoterapii
  ul.Św.Antoniego 24b, Wrocław
  tel. 071/ 343 -44 -72
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psychoterapia24.com.pl
  Leczenie: uzależnień, depresji, psychoz, nerwic, fobii, bulimii, anoreksji.
   
 • Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju ''Źródło'' we Wrocławiu
  Legnicka 65, Wrocław
  tel. 602 626 440
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psychoterapia-zrodlo.pl
  Oferujemy pomoc w postaci terapii indywidualnej, grupowej, rodzinnej, par, konsultacji psychologa, psychiatry, pedagoga, dietetyka, terapeuty uzależnień, warsztaty rozwojowe i terapeutyczne, treningi umiejętności miękkich. Jeżeli:- przeżywasz trudności w kontaktach interpersonalnych, nawiązujesz niesatysfakcjonujące relacje z innymi - doświadczasz nadmiernego lęku, poczucia bezradności, pustki życiowej, braku sensu życia- czujesz się samotny- doznałeś straty kogoś bliskiego i trudno Ci przez to przejść- cierpisz z powodu natręctw, nieśmiałości, konfliktów w małżeństwie, rodzinie lub pracy- nadużywasz alkoholu, leków i innych substancji psychoaktywnych- trudno Ci zaakceptować swoja niepełnosprawność, czujesz sie inny- chcesz sie rozwijać, podnieść jakość swojego życia i relacji z najbliższymi- chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności prospołeczne- potrzebujesz porady, pokierowania, wsparcia terapeutycznegoOferujemy kompleksową pomoc specjalistyczną.Jesteśmy grupą ludzi, w różnym wieku, z różnorodnym doświadczeniem życiowym i zawodowym, którzy są ciekawi świata i ludzi, są otwarci na innych. Stale rozwijamy się i podnosimy własne kompetencje szkoląc się w rekomendowanych ośrodkach terapeutycznych w Polsce. Jesteśmy godni zaufania, kompetentni. W pracy terapeutycznej łączymy różne podejścia (podejście ericksonowskie, gestalt, behawiorano-poznawcze, eklektyczne, terapia krótkoterminowa i długoterminowa) i różne dziedziny (psychologia, pedagogika, psychiatria). Pracujemy z klientem w różnym wieku i z różnymi problemami.
   
 • Ośrodek Psychoterapii KONTAKT
  ul. Wiosenna 8, Wrocław
  web: http://www.psychologia-kontakt.com
  Nasz gabinet jest wrocławską filią Ośrodka Psychoterapii, Poradnictwa i Treningu Psychologicznego KONTAKT w Poznaniu. Oferujemy Państwu profesjonalną prywatną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną w radzeniu sobie z wyzwaniami życia codziennego.
   
 • Psycholog-Wrocław i Online- Dagmara Czarna
  ul. Słowiańska 33/8, Wrocław
  tel. 693-037-135
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-wroclaw.org
  Prowadzę konsultacje, terapie, diagnozuję, udzielam pomocy przez internet. Zapraszam osoby, które przeżywają rozmaite trudności w życiu, ale też tych, którzy chcą się lepiej poznać. Rejestracja do gabinetu telefoniczna lub mailowa.
   
 • Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny Karan Centrum Interwencji Kryzysowej
  u.skoczylasa 8, 54-071 Wrocław, Wrocław
  tel. 071 349 15 56
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  Jesteśmy jedną z nielicznych we Wrocławiu placówek medycznych oferującą kompleksową pomoc dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz ich rodzin. Centrum Interwencji Kryzysowej powstało we Wrocławiu w 2004 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN. Na terenie naszej placówki działają: * Oddział DziennyTerapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych (program trwa sześć miesięcy) * Poradnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia od Alkoholu i Substancji Psychoaktywnych * Poradnia Rodzinna * Świetlica Środowiskowa Usługi świadczone są bezpłatnie
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
  ul. Hallera 8/1, Wrocław 53-318
  tel. 71/332 36 70, 0691 997 227
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://dcp.wroclaw.pl
  Dolnośląskie Centrum Psychoterapi to doświadczony zespół specjalistów: psycholodzy, psychiatrzy, logopeda,seksuolog. Prowadzimy psychoterapię indywidualna dla dzieci i dorosłych, terapię rodzinną, terapię grupową, wykonujemy badania psychologiczne, neurop
   

 
« wstecz

Pochwały, skargi i konstruktywne wnioski na temat katalogu proszę przesyłać