Gdzie Pomoc - katalog przydatnych kontaktów

Pomoc Psychologiczna :: Poradnie Psychologiczne
Województwo: dolnośląskie

 • Poradnia Psychologiczna Introwertus, Psycholog Agata Kos
  ul. Strzegomska 42/1, 53-611 Wrocław
  tel. +48 692 22 33 91
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.introwertus.pl
  Centrum Diagnostyki Psychologicznej i Terapii INTROWERTUS, Wrocław. Mgr Agata Kos - Psycholog Członek Stowarzyszenia Psychologów Sądowych w Polsce. Psycholog pomaga ludziom pragnącym wziąć życie w swoje ręce, poszukujących rozwoju, pomocy i zrozumienia, chcących rozwiązać problemy życiowe. Rejestracja odbywa się pod nr telefonu : +48 692 22 33 91 lub poprzez e-mail : psycholog@introwertus.pl Więcej informacji na www.introwertus.pl
   
 • ''Elipsa'' Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji
  ul. Podwale 75/324, Wrocław
  tel. (071) 7888051, 0 889 854 814
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psychologia.wroclaw.pl
  Zajmujemy się udzielaniem pomocy terapeutycznej: psychologicznej i logopedycznej; indywidualnej i grupowej.zakres działalności: -terapia psychologiczna i logopedyczna- warsztaty- treningi - szkolenia
   
 • Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji
  ul. Ostroroga 47, Wrocław
  tel. 713643324, 713645648
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.cpp.medon.pl
  Koncentrujemy się na leczeniu:depresji, nerwic, anoreksji,bulimii,uzależnień,schizofrenii,psychoz,fobii, zaburzeń adaptacyjnych, okresu dojrzewania. Pomoc świadczą lekarze psychiatrzy, psycholodzy, terapueci.
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER-ego
  ul. Gajowicka 164/1, Wrocław
  tel. (071) 361 04 77
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.superego.com.pl
  Szanowni Państwo!Jesteśmy psychologami, psychoterapeutami, trenerami i konsultantami skupionymi wokół Centrum Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego działającym przy Dolnośląskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER – ego. Misją naszej Firmy jest dzielenie się doświadczeniami i rozwijanie umiejętności, pomoc w poszukiwaniu „tęsknoty za morzem”, czyli wydobywanie potencjału oraz znajdywanie motywacji do osobistego rozwoju.Idea Centrum pozwala w jednym miejscu skupić wiedzę, umiejętności i doświadczenie w wieloletnim prowadzeniu szkoleń biznesowych i praktyk terapeutycznych.Prowadzimy konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, terapie uzależnień, terapie rodzin, terapię grupową, diagnostykę psychiatryczną i psychologiczną, treningi interpersonalne oraz psychoedukację.Zapewnimy Państwu specjalistyczną opiekę lekarską i psychologiczną. W ramach naszego ośrodka prowadzimy leczenie w oparciu o najnowsze standardy kliniczne stosowane w medycynie i psychologii.Ponadto posiadamy długoletnią praktykę w realizacji szkoleń i doradztwie dla pracowników wszystkich szczebli organizacji. Domeną naszego działania są szkolenia i doradztwo, oparte na profesjonalnej i rzetelnej wiedzy psychologicznej, którą od wielu lat z powodzeniem wykorzystujemy w pracy zawodowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do współpracy!
   
 • Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny
  Włodkowica 17/16, Wrocław
  tel. 602 88 77 08
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-katarzyna.eu
  Ofertę swoją kieruję do osób dorosłych borykających się z wszelkiego rodzaju problemami życiowymi, konfliktami wewnętrznymi, kłopotami w związkach. Proponuję pomoc psychologiczną tym wszystkim, którzy są niezadowoleni z dotychczasowej jakości życia i pra
   
 • Gabinet Psychologiczny - Kamila Bukowska
  Stalowa 92a/14, Wrocław
  tel. 530-201-333
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psycholog-bukowska.pl
  Zajmuję się m. in. leczeniem depresji, zaburzeń osobowości, nerwic i innych zaburzeń o podłożu lękowym. Pracuję z osobami dotkniętymi zaburzeniami odżywiania, DDA oraz zmagającymi się ze specyficznymi trudnościami w życiu osobistym czy zawodowym.
   
 • GABINET PSYCHOLOGICZNY Magdalena Senderowska
  ul. Legnicka 55a/7, Wrocław
  tel. 604 815 297
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-ms.pl
  Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapetyczna dla dzieci, młodzieży, dorosłych i par. Bezpieczna i życzliwa atmosfera. Pełna anonimowość. Zapraszam.
   
 • Ośrodek Psychoterapii
  ul.Św.Antoniego 24b, Wrocław
  tel. 071/ 343 -44 -72
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psychoterapia24.com.pl
  Leczenie: uzależnień, depresji, psychoz, nerwic, fobii, bulimii, anoreksji.
   
 • Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju ''Źródło'' we Wrocławiu
  Legnicka 65, Wrocław
  tel. 602 626 440
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psychoterapia-zrodlo.pl
  Oferujemy pomoc w postaci terapii indywidualnej, grupowej, rodzinnej, par, konsultacji psychologa, psychiatry, pedagoga, dietetyka, terapeuty uzależnień, warsztaty rozwojowe i terapeutyczne, treningi umiejętności miękkich. Jeżeli:- przeżywasz trudności w kontaktach interpersonalnych, nawiązujesz niesatysfakcjonujące relacje z innymi - doświadczasz nadmiernego lęku, poczucia bezradności, pustki życiowej, braku sensu życia- czujesz się samotny- doznałeś straty kogoś bliskiego i trudno Ci przez to przejść- cierpisz z powodu natręctw, nieśmiałości, konfliktów w małżeństwie, rodzinie lub pracy- nadużywasz alkoholu, leków i innych substancji psychoaktywnych- trudno Ci zaakceptować swoja niepełnosprawność, czujesz sie inny- chcesz sie rozwijać, podnieść jakość swojego życia i relacji z najbliższymi- chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności prospołeczne- potrzebujesz porady, pokierowania, wsparcia terapeutycznegoOferujemy kompleksową pomoc specjalistyczną.Jesteśmy grupą ludzi, w różnym wieku, z różnorodnym doświadczeniem życiowym i zawodowym, którzy są ciekawi świata i ludzi, są otwarci na innych. Stale rozwijamy się i podnosimy własne kompetencje szkoląc się w rekomendowanych ośrodkach terapeutycznych w Polsce. Jesteśmy godni zaufania, kompetentni. W pracy terapeutycznej łączymy różne podejścia (podejście ericksonowskie, gestalt, behawiorano-poznawcze, eklektyczne, terapia krótkoterminowa i długoterminowa) i różne dziedziny (psychologia, pedagogika, psychiatria). Pracujemy z klientem w różnym wieku i z różnymi problemami.
   
 • Ośrodek Psychoterapii KONTAKT
  ul. Wiosenna 8, Wrocław
  web: http://www.psychologia-kontakt.com
  Nasz gabinet jest wrocławską filią Ośrodka Psychoterapii, Poradnictwa i Treningu Psychologicznego KONTAKT w Poznaniu. Oferujemy Państwu profesjonalną prywatną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną w radzeniu sobie z wyzwaniami życia codziennego.
   
 • Prywatna Praktyka Psychologiczna Małgorzata Jóźwiak
  ul. Wita Stwosza 3, Wrocław
  tel. 0 502 33 77 70
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.plus.wroc.pl
  Jestem psychologiem, trenerem i superwizorem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Mam 20 letnie doświadczenie w terapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych i młodzieży /od 16 roku życia/ . Ukończyłam wiele szkoleń i staży. Od wielu lat prowadzę szkolenia i superwizje dla osób udzielających pomocy psychologicznej.
   
 • RÓWNOWAGA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
  ul. Kazimierza Wlk. 67b lok. 126, Wrocław
  tel. 519 115 142
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.rowno-waga.pl
  W Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego RÓWNOWAGA zajmujemy się udzielaniem pomocy psychologicznej oraz psychoterapią osób dorosłych a także dzieci i młodzieży. Oprócz indywidualnych spotkań w gabinecie, prowadzimy również warsztaty rozwoju osobistego i grupy wsparcia.W Ośrodku otrzymasz profesjonalne, uważne i życzliwe podejście do Ciebie i Twoich problemów. Oferowana pomoc psychoterapeutyczna może zainteresować osoby, które:- czują się mało wartościowe i nieatrakcyjne,- doświadczają trudnych dla siebie stanów emocjonalnych,- przeżywają psychiczne cierpienie, poczucie osamotnienia, bezradności, bezsensu życia,- odczuwają lęk lub niepokój, który utrudnia normalne życie,- czują się źle w kontakcie z samym sobą,- mają poczucie, że nie żyją własnym życiem,- mają poczucie, że powtarzają wciąż te same błędy,- doświadczają życia w chaosie, są zmęczone i zestresowane,- są na trudnym, życiowym momencie i potrzebują wsparcia,- trudno im odnaleźć się w relacjach z innymi ludźmi,- chcą lepiej poznać siebie, rozwinąć się.Pracujemy również z osobami doświadczającymi kryzysów, depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych, nerwic oraz zaburzeń osobowości m.in. borderline i inne. Gabinet znajduje się w dogodnym miejscu - w samym centrum Wrocławia - przy ulicy Kazimierza Wielkiego 67.Psychoterapię prowadzimy w konwencji Gestalt, która jest zgodna ze standardami Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP).Jesteśmy przekonane, że RÓWNOWAGA pomiędzy duchem, ciałem i umysłem jest kluczem do zdrowia psychicznego, poczucia szczęścia i wolności osobistej.
   
 • Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny Karan Centrum Interwencji Kryzysowej
  u.skoczylasa 8, 54-071 Wrocław, Wrocław
  tel. 071 349 15 56
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  Jesteśmy jedną z nielicznych we Wrocławiu placówek medycznych oferującą kompleksową pomoc dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz ich rodzin. Centrum Interwencji Kryzysowej powstało we Wrocławiu w 2004 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN. Na terenie naszej placówki działają: * Oddział DziennyTerapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych (program trwa sześć miesięcy) * Poradnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia od Alkoholu i Substancji Psychoaktywnych * Poradnia Rodzinna * Świetlica Środowiskowa Usługi świadczone są bezpłatnie
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
  ul. Hallera 8/1, Wrocław 53-318
  tel. 71/332 36 70, 0691 997 227
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://dcp.wroclaw.pl
  Dolnośląskie Centrum Psychoterapi to doświadczony zespół specjalistów: psycholodzy, psychiatrzy, logopeda,seksuolog. Prowadzimy psychoterapię indywidualna dla dzieci i dorosłych, terapię rodzinną, terapię grupową, wykonujemy badania psychologiczne, neurop
   
 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Złotoryi
  Szpitalna 9, Złotoryja
  tel. (76) 87 79 300
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://wsp.szpitalna9.pl/
  - Oddział Psychiatryczny Ogólny I -Oddział Psychiatryczny Ogólny II -Oddział Psychiatryczny Ogólny III -Oddział Psychiatryczny Rehabilitacyjny -Oddział Leczenia Zaburzeń Abstynencyjnych dla Uzależnionych od Alkoholu -Oddział Leczenia Zaburzeń Abstynencyjnych dla Uzależnionych od Środków Psychoaktywnych -Poradnia Zdrowia PsychicznegoW ramach Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi funkcjonuje również Ośrodek Psychiatrycznej i Odwykowej Opieki ZdrowotnejDane teleadresowe Ośrodka Psychiatrycznej i Odwykowej Opieki Zdrowotnejadres: Ul. Chojnowska 81, 59-220 Legnicatel.: (76) 86 29 907fax.: (76) 86 29 906e-mail: osrodek.wszp@gmail.com
   

 
« wstecz

Pochwały, skargi i konstruktywne wnioski na temat katalogu proszę przesyłać