Gdzie Pomoc - katalog przydatnych kontaktów

Pomoc Psychologiczna :: Psychoterapia :: Gabinety Prywatne
Województwo: śląskie

 • Joanna Kobiela
  Bielsko - Biała
  tel. 508 207 387
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  Terapia indywidualna w nurcie psychodynamicznym (leczenie depresji, nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń psychosomatycznych i innych schorzeń). Praca pod superwizją. Gabinet mieści się w centrum Bielska- Białej. Rejestracja pod numerem telefonu: 508 207 387
   
 • Alicja Binda- Psycholog Bielsko
  Pocztowa 28b, 43-309, Bielsko-Biała
  tel. 663 021 407
  web: http://www.psychologbielsko.pl/
  Alicja Binda posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii psychodynamicznej. Prowadzi także usługi dla par.
   
 • GABINET PSYCHOLOGICZNY Lucyna Kwoczak
  Powstańców Śląskich 8, Bielsko-Biała
  tel. 728 495 726
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psychoterapeuta.bielsko.pl
  Pomagam w stanach depresyjnych, stresie pourazowym, w kryzysie spowodowanym utratą bliskich osób, żałobą, w kłopotach związanych z uzależnieniami, z trudnościami w kontaktach z innymi ludźmi. Pomagam również pracować nad poczuciem wartości, podnoszeniem jakości życia i rozwojem osobistym. Stosuję technikę relaksacji w zakresie dźwiękoterapii.
   
 • Gabinet Psychoterapii, mgr Paweł Gronowski
  ul.Kustronia 15, Bielsko-Biała
  tel. 0-603-408-900
  web: http://www.psycholog-bielsko.pl
  Jestem psychologiem, psychoterapeutą nurtu Gestalt, absolwentem Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. W swoim kilkuletnim doświadczeniu zawodowym zajmuję się pracą terapeutyczną z młodzieżą i dorosłymi. Osobami które przeżywają trudne życiowe sytuacje i decyzje, cierpią z powodu pustki, lęku, depresji. Osobami poszukującymi sensu i radości życia. Szukającymi możliwości zmiany, zrozumienia siebie i swojego życia.
   
 • Gabinety Psychoterapii Ariadna
  ul. Barlickiego 15, 43-300 Bielsko-Biała, Bielsko-Biała
  tel. 606 694 223
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://pomocterapeutyczna.com
  W Gabinetach Psychoterapii Ariadna przyjmują: psychoterapeuci i psycholodzy, . Pomoc w leczeniu depresji, nerwic, stanów lękowych, natręctw i innych dolegliwości, wsparcie osób doświadczających przemocy, pomoc osobom współuzależnionym i DDA. W ofercie psychoterapia indywidualna, rodzinna i partnerska., konsultacje psychologiczne i interwencja kryzysowa.
   
 • Psycholog w Bielsku-Białej - Ewa Wróbel
  Wzgórze 5, Bielsko-Biała
  tel. +48 794 650 407
  web: https://wrobelewa.pl
  Gabinet psychoterapii prowadzony przez terapeutkę z 15 letnim doświadczeniem. Pomoc psychologiczna prowadzona jest w nurcie eklektycznym, gównie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniu, z elementami Psychoterapii Psychodynamicznej. Ewa Wróbel doświadczenie jako psycholog i psychoterapeuta zdobyła pracując do tej pory w punkcie interwencji kryzysowej, ośrodku leczenia uzależnień, fundacji, szkole, ośrodkach pomocy społecznej i podczas prywatnej praktyki prowadząc psychoterapie indywidualną i dla par oraz treningi, szkolenia i mediacje.
   
 • GeSP
  Mennicza 20, Cieszyn
  tel. 0604328123
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psychoterapia.za.pl/
   
 • psycholog Anna Wąsik
  ul. Głęboka 20, Cieszyn
  tel. 509 366 972
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  Psycholog, psychoterapeuta z 10. letnim stażem. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży Centrum Dydaktyki i Leczenia Psychodynamicznego w Krakowie. Absolwentka szkoły
   
 • Psycholog. Psychoterapeuta. Psychiatra. Cieszyn
  Głęboka 20, Cieszyn
  tel. 509366972
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psyche.cieszyn.pl
  Strona internetowa gabinetów psychologicznych, psychoterapeutycznych i psychiatrycznych w Cieszynie, przy ul. Głębokiej 20. Psycholodzy, psychoterapeuci, psychiatra.
   
 • Gabinet psycholoiczny- mgr Oliwia Mazelewska-Sokołowska
  ul. Wolności 22, klatka A, Ip, pok. 3, Częstochowa
  tel. 502291584
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psychologczestochowa.com.pl
  Psychoterapia oraz doradztwo systemowe (terapia krótkoterminowa), terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia małżeńska i par, terapia rodzin (młodzież, dorośli) z uwzględnieniem elementów i technik terapii poznawczo- behawioralnej i ericksonowskiej w obszarach mi. in. depresja, zaburzenia nerwicowe (zaburzenia lękowe, związane ze stresem, nerwica natręctw, lęk paniczny, fobia społeczna), zaburzenia odżywiania (bulimia), zaburzenia psychotyczne, zaburzenia zachowania i emocji, trudności w relacjach z bliskimi, relacjach społecznych, kryzysy osobiste i małżeńskie, trudności związane z aktualną sytuacją rodzinną czy życiową.
   
 • Gabinet Psychoterapii Empatia
  Aleja NMP 43, Częstochowa
  tel. 503821404
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.empatia.czest.pl
   
 • Gabinet psychoterapii nerwic i zaburzeń lękowych online
  al. Wolności 22a/3, Częstochowa
  tel. 502291584
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: https://totylkostrach.pl
  Psychoterapia i doradztwo online w zakresie zaburzeń lękowych (nerwica lękowa): lęk paniczny (napady paniki), lęk uogólniony (zespół lęku uogólnionego), lęk społeczny, zaburzenia obsesyjno- kompulsywne (nerwica natręctw).
   
 • Kowalczuk & Zespół Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji
  Al. Armii Krajowej 2,, Częstochowa
  tel. tel. (034) 325 26 83; 0 607 792 227
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.zespolpip.pl
  Od 10 lat jesteśmy razem z Wami.Pomoc, diagnoza, doradztwo psychologiczno-psychoterapeutyczne, warsztaty oraz szkolenia dla różnych grup zawodowych. Informacje o lekarzach, konferencjach rejestracja przez INTERNET.
   
 • Kowalczuk & zespół Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji
  ul. Kilińskiego 5, I p., Częstochowa
  tel. 0 505-008-694, (034) 325-26-83
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.zespolpip.pl
  Pracownia specjalizuje się w pomaganiu dzieciom, młodzieży, dorosłym indywidualnie i grupowo. Przyjmujemy dorosłych pacjentów z różnego rodzaju rozpoznaniem: z grupy nerwic, zaburzeń emocjonalnych, osobowościowych, depresji. Pomagamy również tym, którzy przechodzą problemy małżeńskie, wychowawcze i rodzinne oraz problemy wieku dojrzałego i dojrzewania. Zajmujemy się również pomocą osobom uzależnionym i współuzależnionym. Każdy kto zgłosi się do pracowni jest konsultowany indywidualnie. Następnie po wspólnym podjęciu decyzji rozpoczynamy odpowiednią formę pomocy przy zachowaniu tajemnicy terapii.
   
 • Poradnia Psychologiczna ARISTO
  ul. Kopernika 34, Częstochowa
  tel. 695 403 448
  Prywatna Poradnia Psychologiczna - poradnictwo psychologiczne, psychoterapia. Świadczymy pomoc w depresji, zaburzeniach lękowych, PTSD, wsparcie w żałobie, pomoc psychologiczna dla chorych onkologicznie. Nie możesz ogarnąć swojego życia - przyjdź i poszukaj rozwiązania. Życie jest cudem - należy tylko odpowiednio je interpretować.
   
 • Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji
  ul.Jesienna 44, Częstochowa
  tel. 034/3252683;0 607 792227
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psychologia.7bit.pl
   
 • Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji R. Kowalczuk & Zespół
  Al. Armii Krajowej 2, Częstochowa
  tel. (034) 325 26 83; 0 607 792 227
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.zespolpip.pl
  Pomoc, diagnoza, doradztwo psychologiczno-psychoterapeutyczne, warsztaty oraz szkolenia dla różnych grup zawodowych. Informacje o lekarzach, konferencjach rejestracja przez INTERNET.
   
 • Prywatna Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji Robert Kowalczuk & Zespół
  Kiedrzyńska 81a, Częstochowa
  tel. 0505-008-694, (034) 325-26-83
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.zespolpip.pl
  W ramach działalności Pracowni proponujemy różne formy pomocy w Poradniach:(BEZ SKIEROWAŃ , BEZ ORZECZEŃ, BEZ KOLEJEK)* Poradnia Psychiatryczna• Poradnia Psychoterapii dorosłych i młodzieży• Poradnia Terapii dzieci• Poradnia Uzależnień• Poradnia Małżeńska i Par• Poradnia Seksuologiczna• Poradnia Rodzinna• Poradnia Autyzmu* Poradnia zespołu ADHD i Aspergera dzieci, młodzieży i osób dorosłych• Poradnia ze schorzeniami zdrowotnymi (dziecięce porażenie mózgowe, silne alergie, upośledzenie umysłowe, również ze sprzężeniami )
   
 • Psycholog Częstochowa
  ul. Bohaterów Katynia 13b/47, Częstochowa
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://pracowniaowocnychzmian.pl
  W Pracowni Owocnych Zmian obejmuję pomocą psychologiczną dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe – przeżywające trudności o różnym nasileniu i dotyczące różnych obszarów życia. Prowadzę terapię poznawczo-behawioralną, która jest skuteczną forma pomocy w leczeniu wielu trudności. Jej skuteczność jest porównywalna z farmakoterapią, a ponadto zapewnia 67% mniej nawrotów. Zalecana jest dla osób dorosłych zmagających się z zaburzeniami typu: depresja, napady paniki, lęk społeczny, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenie stresowe pourazowe, fobie proste, zaburzenia odżywiania.
   
 • Gabinet Psychoterapii i Leczenia Uzależnień. Michał Paczka
  ul. Zwycięstwa 14/56 (II piętro), Gliwice
  tel. 602610023
  web: http://www.psychoterapiagliwice.pl/
  Zapraszamy do współpracy rodziny, małżeństwa, pary, osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, internetu i innych.Oferujemy pomoc w zakresie problemów wychowawczych, zaburzeń zachowania u dzieci i młodzieży, kryzysów, problemów emocjonalnych.Oferujemy pomoc i konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, rodziną, małżeńską oraz grupową.
   
 • Incognito Gabinety psychoterapii
  Grodowa 1, Gliwice
  tel. 794 452 283
  web: http://incognito-gliwice.pl
  Psychoterapia stwarza przestrzeń do poznania samego siebie i poszukiwania rozwiązań.Incognito tworzą psychologowie pracujący w nurtach poznawczo-behawioralnym, egzystencjalnym oraz ericksonowskim.Incognito proponuje psychoterapię uwzględniając indywidualne potrzeby każdej osoby. Poszukujemy najbardziej efektywnej metody rozwiązania zgłaszanego problemu, elastycznie korzystając z wielu technik terapeutycznych.
   
 • Psycholog Psychoterapeuta mgr Aleksandra Janus
  Gliwice
  tel. 508717815
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  Pomoc psychologiczna i psychoterapia indywidualna osób dorosłych w podejściu psychodynamicznym w zakresie trudności i zaburzeń emocjonalnych, trudności w relacjach z innymi, zaburzeń psychicznych.
   
 • Psychoterapia Gliwice
  zwycięstwa 13/4, Gliwice
  tel. 508347229
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psychoterapia-gliwice.prv.pl
  Prywatny Gabinet Psychoterapeutyczny - doświadczenie w pracy z depresją, próbami samobójczymi. Mgr Grzegorz Olesiak.
   
 • Aleksandra Gawlik Pracownia Pomocy Psychologicznej PROGRES
  3-Maja, 36, Katowice
  tel. +48501294097
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.pomocpsychologiczna.net.pl
  Pomoc psychologiczna i psychoterapia w nurcie integracyjnym, uwzględniającym trzy wymiary osoby - psychiczny, fizyczny i duchowy.
   
 • Anna Adamiec - Psycholog, Psychoterapeuta
  Katowice ul.Czerwińskiego 1/1, Katowice
  tel. 0/668498006
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psychoterapia.katowice.wizytowka.pl
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży w zakresie zaburzeń nerwicowych, afektywnych, psychotycznych, osobowości i emocjonalnych, trudności związanych z doświadczaniem stresu oraz trudności w relacjach z innymi.
   
 • Gabinet Psychologii i Psychoterapii Janusz Mazanowski
  ul. Sokolska 3, Katowice
  tel. 796407789
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://mazanowski.pl
  Janusz Mazanowski - Psycholog psychoterapeuta z miasta Katowice. Oferuje konsultacje psychologiczne w formie indywidualnych spotkań, sesji psychoterapii oraz poradnictwa psychologicznego. Specjalizuje się w podejściu poznawczo-behawioralnym. Konsultacje możliwe w języku angielskim.
   
 • Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Gestalt Anna Cyran
  ul. Sobieskiego 7 p.III, Katowice
  tel. 662752222
  web: http://psychoterapia-slask.pl
  Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Gestalt jest prywatnym ośrodkiemświadczącym profesjonalną pomoc w zakresie psychoterapii indywidualnej oraz małżeńskiej (par),konsultacji psychologicznych, a także warsztatów i grup rozwoju osobistego.
   
 • Gabinet psychoterapii Sebastian Oryńczak
  ul. Sokolska 10a, Katowice
  tel. 603925085
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://sebastianorynczak.pl
  W gabinecie można uzyskać pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną w przypadku cierpienia związanego z chorobą psychiczną. Profesjonalna psychoterapia nerwic, zaburzeń osobowości, depresji, lęki i chorób psychosomatycznych. Pomoc uzyskają także dzieci i młodzież. Gabinet prowadzony jest przez profesjonalnego psychoterapeutę.
   
 • Gabinety Psychoterapii Ariadna
  ul. Przemysłowa 10, 40-020 Katowice, Katowice
  tel. 728356310
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://pomocterapeutyczna.com
  W Gabinetach Psychoterapii Ariadna przyjmują: psychoterapeuci, psycholodzy, traumatolog. Pomoc w leczeniu depresji, nerwic, stanów lękowych, natręctw i innych dolegliwości. W ofercie psychoterapia indywidualna, rodzinna i partnerska., konsultacje psychologiczne i interwencja kryzysowa.
   
 • Iwona Wylężek - psycholog, psychoterapeuta
  ul. Kawek 2a/2, Katowice
  tel. 734-433-791
  web: http://psycholog.lekarzekatowice.pl/
  Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii i Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W ofercie gabinetu znajduję się psychoterapia indywidualna, terapia grupowa, pomoc dla małżeństw, konsultację dla dzieci i młodzieży.
   
 • psychologowie.com - psycholodzy z Katowic i Sosnowca mgr Dominik Gawęda i Agnieszka Gawęda
  Plac Miarki 1/6, Katowice
  tel. 504 591 063
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psychologowie.com/
  Psycholodzy z Katowic i Sosnowca opisują swoją praktykę. Strona poświęcona leczeniu zaburzeń nerwicowych i depresji. Oferta profesjonalnej psychoterapii i pomocy psychologicznej. Informacje poświęcone specyfice leczenia zaburzeń psychicznych miedzy innymi
   
 • Robert Radwański
  Warszawska 40/1A, Katowice
  tel. 601771604
  web: http://www.ego.katowice.pl
  psychoterapia indywidualna osób dorosłych
   
 • vera-med
  Bohaterów Monta Cassino 5, Katowice
  tel. 32 354 21 88
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://vera-med.pl
  zapraszamy do nzoz vera-med w Katowicach
   
 • Ośrodek Psychoterapii ''PSYCHE''
  Katowice, Sosnowiec
  tel. 0504256010
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psyche.net.pl
  Psychoterapia krótko- i długoterminowa, pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą zmienić swoją sytuację życiową. Terapia zaburzeń jedzenia - anoreksji, bulimii. Warsztaty rozwoju osobistego, treningi antystresowe.
   
 • Gabinet Psychoterapii - Artur Kulig
  ul. Głożyńska 200e, Radlin k/ Rybnika
  tel. 605 27 64 65
  web: http://gabinet-psychoterapia.com
  Gabinet istnieje od 2000 roku. Psychoterapia prowadzona jest zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Certyfikat PTP nr 492) Obszarem działania jest głównie województwo śląskie. Oferta terapeutyczna skierowana jest zarówno do osób cierpiących na zaburzenia emocjonalne i psychiczne jak i do osób chcących polepszyć jakość swojego życia, poprawić relacje z bliskimi, rozwinąć swoje możliwości. W ramach prywatnej praktyki terapeutycznej prowadzona jest: - psychoterapia indywidualna zaburzeń nerwicowych (objawów lękowych i psychosomatycznych), zaburzeń depresyjnych, zaburzeń osobowości i zaburzeń jedzenia, - terapia rodzin, małżeństw i par (sytuacje kryzysowe, problemy w porozumiewaniu się, konflikty, strata, żałoba, choroba w rodzinie). Prowadzona jest również pomoc dla osób doświadczających przewlekłego stresu i jego objawów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.
   
 • Aplica Pracownia Pomocy Pschologicznej i Terapii
  ul. Sobieskiego 64A pok 215, Sosnowiec
  tel. 607144178
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.aplica.pl
  Jesteśmy zespołem trenerów, psychoterapeutów, interwentów kryzysowych, terapeutów uzależnień, psychologów.
   
 • Gabinet Psychoterapii Anna Arcisz-Gruszka certyfikowany psychoterapeuta
  ul. Ks.Świerzego 8, Wąska 23, Tychy, Czechowice-Dziedzice
  tel. 696 411 726
  web: http://www.psychoterapiatychy.pl
  Psychoterapia indywidualna dorosłych i młodzieży, terapia małżeńska., terapia grupowa.Pracuję z osobami, które m.in. cierpią z powodu depresji, objawów nerwicowych, zaburzeń jedzenia (anoreksja, bulimia), odczuwają wzmożony lęk, niepokój, stres, czują się bezwartościowe, bezsilne, nie wierzą w siebie, poszukują wyjścia z trudnej sytuacji życiowej, odczuwają dolegliwości natury psychosomatycznej, określają siebie jak DDA, cierpią psychicznie z jakiegokolwiek innego powodu. Wspieram w rozwoju osobistym osoby, które chcą lepiej wykorzystać swój potencjał i możliwości, tworzyć udane relacje z otoczeniem, żyć pełniej i bardziej świadomie.
   

 
« wstecz

Pochwały, skargi i konstruktywne wnioski na temat katalogu proszę przesyłać