Gdzie Pomoc - katalog przydatnych kontaktów

Pomoc Psychologiczna :: Psychoterapia :: Gabinety Prywatne
Województwo: lubelskie

 • Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie
  ul. Willowa 15, Lublin
  tel. 782-185-075
  web: http://choppr.pl
  W Ośrodku kierujemy się całościową wizją człowieka jako uduchowionej osoby psychospołecznej. Dlatego u fundamentów troski o człowieka stawiamy jego zdrowie (dobrostan fizyczny), jego psychikę (dobrostan psychiczny, satysfakcja emocjonalna, rozwój charakterologiczny, sfery poznawczej i motywacyjno-osobowościowej) oraz jego duchowość (wiara, relacja z Bogiem, rozumienie siebie i swojej duchowości). Ta zasada komplementarności osoby umożliwia widzenie każdej osoby jako niepowtarzalnej, zdolnej do rozwoju na wielu płaszczyznach, o wiele bogatszej niż tylko to co dostrzegalne, zawsze radzącej sobie najlepiej jak potrafi (z natury zdolnej do adaptacji).
   
 • Gabinet Psychologiczny Agnieszka Balicka
  Czechowska 6/3, Lublin
  tel. 604507386
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psychologlublin.com.pl
  Zapraszam osoby, które potrzebują zmiany, rozwoju i wsparcia w życiu osobistym bądź zawodowym. Być może czujesz się zmęczony swoim obecnym życiem, odczuwasz lęk, przygnębienie, brak chęci do działania, masz trudności w relacjach z ludźmi i chcesz to zmienić. Dobrze trafiłeś!Chcesz dowiedzieć się więcej?Lublin-Poręba tel 604 507 386
   
 • Gabinet Psychologiczny Katarzyna Żołnacz Psycholog Lublin
  Wojciechowska 9A, Lublin
  tel. 606222335
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-lublin.eu
  Jeżeli Czujesz się przygnębiony, brak Ci motywacji i chęci do działania Odczuwasz lęk, niepokój, bezradność, zagubienie, brak radości z życia Masz wątpliwości co do własnych kompetencji, niskie poczucie własnej wartości Doświadczasz trudności w relacjach z ludźmi Zmagasz się z kryzysem: małżeńskim, osobistym, zawodowym Potrzebujesz porady w problemach wychowawczych mogę Ci pomóc
   
 • Gabinet Psychoterapii Edyta Aleksandrowicz
  Narutowicza 71/16, Lublin
  web: http://psycholog-aleksandrowicz.pl
  Zapraszam na wizyty do Gabinetu Psychoterapii w Lublinie. Działamy przy Lubelskim Ośrodku Psychodynamicznym. Gwarantujemy specjalistyczne wsparcie ii pełną anonimowość.
   
 • Gabinet Psychoterapii Gestalt
  Nowowiejskiego 2?41, Lublin
  tel. 502386383
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.gestalt.lublin.pl
  Psychoterapia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, interwencje kryzysowe.
   
 • Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobowości
  ul. Sądowa 2/13a, Lublin
  tel. 605 832 196
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-lublin.com.pl
  Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobowości oferuje konsultacje psychologiczne i psychoterapeutyczne. Świadczymy pomoc osobom doświadczającym życiowych trudności, kryzysów oraz wspieramy w rozwoju i pogłębianiu samowiedzy. Oferujemy szeroki zakres usług o charakterze pomocy terapeutycznej, do której zalicza się: terapię indywidualną, terapię grupową oraz terapia par. Oprócz podstawowych obszarów dziedzin takich jak: psychologia i psychoterapia, nasza oferta obejmuje również: diagnozę, szkolenia, treningi oraz warsztaty rozwoju osobistego.
   

 
« wstecz

Pochwały, skargi i konstruktywne wnioski na temat katalogu proszę przesyłać