Gdzie Pomoc - katalog przydatnych kontaktów

Pomoc Psychologiczna :: Psychoterapia :: Ośrodki Psychoterapii
Województwo: dolnośląskie

 • Centrum Psychologiczne Diagnostyczno-Terapeutyczne
  Swidnicka 22, 5 piętro, Wrocław
  tel. 608 23 79 74
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psyche.wroc.pl
  · Twoje związki z ludźmi przynoszą Ci dużo cierpienia.· Przeżywasz niepowodzenia i komplikacje w życiu małżeńskim, rodzinnym i zawodowym.· Towarzyszy Ci niepokój, depresja, uczucie samotności, niezrozumienia.· Nie umiesz przerwać błędnego koła autodestrukcyjnych zachowań (alkohol, problemy z jedzeniem, destrukcyjne związki).· Czujesz się bezradny wobec stresów dnia codziennego.· Chciałbyś poznać siebie, zrozumieć swoją wewnętrzną rzeczywistość, by móc w pełni realizować własne możliwości. Psychoterapia psychoanalityczna pomoże odkryć naturę Twoich problemów, pozwoli nie tylko usunąć objawy, ale i dotrzeć do przyczyny kłopotów. Możesz poznać, zrozumieć siebie i uwolnić się od powtarzających się wzorów dysfunkcji we własnym życiu. Zmiana w każdym jego obszarze jest możliwa, gdy wzrasta zrozumienie siebie. Centrum Psychoterapii, Wrocław, ul. Świdnicka 22
   
 • Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji
  Ostroroga 47, Wrocław
  tel. (71) 326-22-72; 325-15-13; tel/fax 0-71/ 326-22-69
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.cpp.medon.pl
   
 • Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji
  ul. Ostroroga 47, Wrocław
  tel. 713643324, 713645648
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.cpp.medon.pl
  Koncentrujemy się na leczeniu:depresji, nerwic, anoreksji,bulimii,uzależnień,schizofrenii,psychoz,fobii, zaburzeń adaptacyjnych, okresu dojrzewania. Pomoc świadczą lekarze psychiatrzy, psycholodzy, terapueci.
   
 • Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji GESTALT
  ul. Krucza 68/5, Wrocław
  tel. 0604 187 416
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  Konsultacje psychologiczne i psychoterapia w zakresie kryzysów, depresji, lęków, nerwic, zaburzeń osobowości, odżywiania, psychosomatycznych, a także dla sprawców i ofiar przemocy i nadużyć seksualnych
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER-ego
  ul. Gajowicka 164/1, Wrocław
  tel. (071) 361 04 77
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.superego.com.pl
  Szanowni Państwo!Jesteśmy psychologami, psychoterapeutami, trenerami i konsultantami skupionymi wokół Centrum Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego działającym przy Dolnośląskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER – ego. Misją naszej Firmy jest dzielenie się doświadczeniami i rozwijanie umiejętności, pomoc w poszukiwaniu „tęsknoty za morzem”, czyli wydobywanie potencjału oraz znajdywanie motywacji do osobistego rozwoju.Idea Centrum pozwala w jednym miejscu skupić wiedzę, umiejętności i doświadczenie w wieloletnim prowadzeniu szkoleń biznesowych i praktyk terapeutycznych.Prowadzimy konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, terapie uzależnień, terapie rodzin, terapię grupową, diagnostykę psychiatryczną i psychologiczną, treningi interpersonalne oraz psychoedukację.Zapewnimy Państwu specjalistyczną opiekę lekarską i psychologiczną. W ramach naszego ośrodka prowadzimy leczenie w oparciu o najnowsze standardy kliniczne stosowane w medycynie i psychologii.Ponadto posiadamy długoletnią praktykę w realizacji szkoleń i doradztwie dla pracowników wszystkich szczebli organizacji. Domeną naszego działania są szkolenia i doradztwo, oparte na profesjonalnej i rzetelnej wiedzy psychologicznej, którą od wielu lat z powodzeniem wykorzystujemy w pracy zawodowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do współpracy!
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
  ul. Sienkiewicza 116/4, Wrocław
  tel. 071 332 36 70
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.dcp.wroclaw.pl
  Dział Usług Terapeutycznych to wiodący na Dolnym Śląsku specjalistyczny ośrodek medyczny, ktorego głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów i seksuologów. Nasi specjaliści stale pracując nad podnoszeniem własnych kwalifikacji uczestniczą w licznych krajowych i międzynaodowych konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie - od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy - psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską. Cennik: psycholog/psychoterapia indywidualna - 100 zł psycholog/terapia par - 160 zł psychiatra - 100 zł seksuolog - 200 zł seksuolog/terapia par - 300 zł
   
 • Gabinet Psychologiczny - Kamila Bukowska
  Stalowa 92a/14, Wrocław
  tel. 530-201-333
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psycholog-bukowska.pl
  Zajmuję się m. in. leczeniem depresji, zaburzeń osobowości, nerwic i innych zaburzeń o podłożu lękowym. Pracuję z osobami dotkniętymi zaburzeniami odżywiania, DDA oraz zmagającymi się ze specyficznymi trudnościami w życiu osobistym czy zawodowym.
   
 • Gabinet Psychoterapii Monika Gębuś
  ul. Podwale 37-38/IV p. pokój 107, Wrocław
  tel. 664-996-353
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psychoterapeuta-wroc.pl
  .. Jeśli szukasz pomocy w radzeniu sobie z osobistymi problemami….. Jeśli zastanawiasz się jak poprawić jakość swojego życia….. Jeśli chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie...Umów się na indywidualną konsultację i uzyskaj profesjonalną pomoc oraz wsparcie w pełnej zrozumienia, dyskretnej atmosferze.Oferuję czas i przestrzeń na konsultacje, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię grupową, małżeńska, terapię par.
   
 • INSTYTUT PSYCHOTERAPII dr Agnieszka Widera-Wysoczańska
  ul. Petrażyckiego 77, Wrocław
  tel. (71) 363-46-88
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psychoterapia.wroclaw.pl
  Psychoterapia indywidualna i grupowa dla dzieci i dorosłych z problemami życiowymi, emocjonalnymi, depresją, pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych, alkoholowych, po doznanej przemocy seksualnej, fizycznej, emocjonalnej.
   
 • Krokusowo - Pracownia Psychoterapii Gestalt
  ul. Grabiszyńska 281 p. 416 (budynek FATU - IV pietro), Wrocław
  tel. 665051766
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  * Chcesz coś zmienić w swoim życiu, * Potrzebujesz wsparcia, * Poszukać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, * Chcesz zrozumieć dlaczego Ci jest z czymś trudno, * Potrzebujesz porady.CHCĘ CI TOWARZYSZYĆ W ODKRYWANIU, WSPIERAĆ W TRUDNOŚCIACH I BYĆ ŚWIADKIEM TWOJEGO ROZWOJU. * Pracuję dla rozwoju drugiego człowieka i własnego, * Widzę w drugiej osobie możliwości, * Wiem jak ważna jest swoboda w byciu i działaniu, * Uważam, że każdy ma prawo skorzystać z pomocy.ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
   
 • Ośrodek Psychoterapii KONTAKT
  ul. Wiosenna 8, Wrocław
  web: http://www.psychologia-kontakt.com
  Nasz gabinet jest wrocławską filią Ośrodka Psychoterapii, Poradnictwa i Treningu Psychologicznego KONTAKT w Poznaniu. Oferujemy Państwu profesjonalną prywatną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną w radzeniu sobie z wyzwaniami życia codziennego.
   
 • PERSONA Przychodnia Lekarsko-Psychologiczna
  ul. Kleczkowska 29/1b (róg ul. A.Struga), Wrocław
  tel. 71 329 2595
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://persona.wroclaw.pl/
  Przychodnia PERSONA oferuje swoim Pacjentom porady psychologiczne dla dzieci i dorosłych oraz psychoterapię połączoną z leczeniem farmakologicznym. W przychodni znajduje się również poradnia logopedyczna i neurologiczna. Przychodnia PERSONA istnieje już od ponad 30 lat, a jej misją jest pomoc innym. Najlepsi specjaliści przeprowadzają pełne leczenie, które zawiera dogłębną diagnostykę, dobór odpowiednich metod leczenia, wdrażanie wraz z kontrolą postępów. Zachęcamy do umówienia się na wizytę i skorzystania z profesjonalnej pomocy.
   
 • Prywatna Praktyka Psychologiczna Małgorzata Jóźwiak
  ul. Wita Stwosza 3, Wrocław
  tel. 0 502 33 77 70
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.plus.wroc.pl
  Jestem psychologiem, trenerem i superwizorem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Mam 20 letnie doświadczenie w terapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych i młodzieży /od 16 roku życia/ . Ukończyłam wiele szkoleń i staży. Od wielu lat prowadzę szkolenia i superwizje dla osób udzielających pomocy psychologicznej.
   
 • RÓWNOWAGA Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
  ul. Kazimierza Wlk. 67b lok. 126, Wrocław
  tel. 519 115 142
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.rowno-waga.pl
  W Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Osobistego RÓWNOWAGA zajmujemy się udzielaniem pomocy psychologicznej oraz psychoterapią osób dorosłych a także dzieci i młodzieży. Oprócz indywidualnych spotkań w gabinecie, prowadzimy również warsztaty rozwoju osobistego i grupy wsparcia.W Ośrodku otrzymasz profesjonalne, uważne i życzliwe podejście do Ciebie i Twoich problemów. Oferowana pomoc psychoterapeutyczna może zainteresować osoby, które:- czują się mało wartościowe i nieatrakcyjne,- doświadczają trudnych dla siebie stanów emocjonalnych,- przeżywają psychiczne cierpienie, poczucie osamotnienia, bezradności, bezsensu życia,- odczuwają lęk lub niepokój, który utrudnia normalne życie,- czują się źle w kontakcie z samym sobą,- mają poczucie, że nie żyją własnym życiem,- mają poczucie, że powtarzają wciąż te same błędy,- doświadczają życia w chaosie, są zmęczone i zestresowane,- są na trudnym, życiowym momencie i potrzebują wsparcia,- trudno im odnaleźć się w relacjach z innymi ludźmi,- chcą lepiej poznać siebie, rozwinąć się.Pracujemy również z osobami doświadczającymi kryzysów, depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych, nerwic oraz zaburzeń osobowości m.in. borderline i inne. Gabinet znajduje się w dogodnym miejscu - w samym centrum Wrocławia - przy ulicy Kazimierza Wielkiego 67.Psychoterapię prowadzimy w konwencji Gestalt, która jest zgodna ze standardami Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP).Jesteśmy przekonane, że RÓWNOWAGA pomiędzy duchem, ciałem i umysłem jest kluczem do zdrowia psychicznego, poczucia szczęścia i wolności osobistej.
   
 • Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny Karan Centrum Interwencji Kryzysowej
  u.skoczylasa 8, 54-071 Wrocław, Wrocław
  tel. 071 349 15 56
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  Jesteśmy jedną z nielicznych we Wrocławiu placówek medycznych oferującą kompleksową pomoc dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz ich rodzin. Centrum Interwencji Kryzysowej powstało we Wrocławiu w 2004 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Katolicki Ruch Antynarkotyczny KARAN. Na terenie naszej placówki działają: * Oddział DziennyTerapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych (program trwa sześć miesięcy) * Poradnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia od Alkoholu i Substancji Psychoaktywnych * Poradnia Rodzinna * Świetlica Środowiskowa Usługi świadczone są bezpłatnie
   

 
« wstecz

Pochwały, skargi i konstruktywne wnioski na temat katalogu proszę przesyłać