Gdzie Pomoc - katalog przydatnych kontaktów

Pomoc Psychologiczna :: Pomoc przez Internet
Województwo: dolnośląskie

 • Pomoc przez Internet
  59-300 Lubin
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  nie mogę sobie juz dać rady...planuję samobójstwo
   
 • Centrum Psychoprofilaktyki i Psychoedukacji
  ul. Ostroroga 47, Wrocław
  tel. 713643324, 713645648
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.cpp.medon.pl
  Koncentrujemy się na leczeniu:depresji, nerwic, anoreksji,bulimii,uzależnień,schizofrenii,psychoz,fobii, zaburzeń adaptacyjnych, okresu dojrzewania. Pomoc świadczą lekarze psychiatrzy, psycholodzy, terapueci.
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER-ego
  ul. Gajowicka 164/1, Wrocław
  tel. (071) 361 04 77
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.superego.com.pl
  Szanowni Państwo!Jesteśmy psychologami, psychoterapeutami, trenerami i konsultantami skupionymi wokół Centrum Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego działającym przy Dolnośląskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER – ego. Misją naszej Firmy jest dzielenie się doświadczeniami i rozwijanie umiejętności, pomoc w poszukiwaniu „tęsknoty za morzem”, czyli wydobywanie potencjału oraz znajdywanie motywacji do osobistego rozwoju.Idea Centrum pozwala w jednym miejscu skupić wiedzę, umiejętności i doświadczenie w wieloletnim prowadzeniu szkoleń biznesowych i praktyk terapeutycznych.Prowadzimy konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, terapie uzależnień, terapie rodzin, terapię grupową, diagnostykę psychiatryczną i psychologiczną, treningi interpersonalne oraz psychoedukację.Zapewnimy Państwu specjalistyczną opiekę lekarską i psychologiczną. W ramach naszego ośrodka prowadzimy leczenie w oparciu o najnowsze standardy kliniczne stosowane w medycynie i psychologii.Ponadto posiadamy długoletnią praktykę w realizacji szkoleń i doradztwie dla pracowników wszystkich szczebli organizacji. Domeną naszego działania są szkolenia i doradztwo, oparte na profesjonalnej i rzetelnej wiedzy psychologicznej, którą od wielu lat z powodzeniem wykorzystujemy w pracy zawodowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do współpracy!
   
 • Gabinet Psychologiczny - Kamila Bukowska
  Stalowa 92a/14, Wrocław
  tel. 530-201-333
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psycholog-bukowska.pl
  Zajmuję się m. in. leczeniem depresji, zaburzeń osobowości, nerwic i innych zaburzeń o podłożu lękowym. Pracuję z osobami dotkniętymi zaburzeniami odżywiania, DDA oraz zmagającymi się ze specyficznymi trudnościami w życiu osobistym czy zawodowym.
   
 • GABINET PSYCHOLOGICZNY Magdalena Senderowska
  ul. Legnicka 55a/7, Wrocław
  tel. 604 815 297
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-ms.pl
  Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapetyczna dla dzieci, młodzieży, dorosłych i par. Bezpieczna i życzliwa atmosfera. Pełna anonimowość. Zapraszam.
   
 • Ośrodek Psychoterapii
  ul.Św.Antoniego 24b, Wrocław
  tel. 071/ 343 -44 -72
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://psychoterapia24.com.pl
  Leczenie: uzależnień, depresji, psychoz, nerwic, fobii, bulimii, anoreksji.
   
 • Psycholog online
  www.psycholog.net.pl, Wrocław
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog.net.pl
  Psycholog online - pomoc psychologiczna przez internet, porady psychologiczne online. Psycholog udziela pomocy, porad, wsparcia droga emailową i przez gg.
   
 • Psycholog-Wrocław i Online- Dagmara Czarna
  ul. Słowiańska 33/8, Wrocław
  tel. 693-037-135
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://www.psycholog-wroclaw.org
  Prowadzę konsultacje, terapie, diagnozuję, udzielam pomocy przez internet. Zapraszam osoby, które przeżywają rozmaite trudności w życiu, ale też tych, którzy chcą się lepiej poznać. Rejestracja do gabinetu telefoniczna lub mailowa.
   
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
  ul. Hallera 8/1, Wrocław 53-318
  tel. 71/332 36 70, 0691 997 227
  email: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ
  web: http://dcp.wroclaw.pl
  Dolnośląskie Centrum Psychoterapi to doświadczony zespół specjalistów: psycholodzy, psychiatrzy, logopeda,seksuolog. Prowadzimy psychoterapię indywidualna dla dzieci i dorosłych, terapię rodzinną, terapię grupową, wykonujemy badania psychologiczne, neurop
   

 
« wstecz

Pochwały, skargi i konstruktywne wnioski na temat katalogu proszę przesyłać