E-mail:   Hasło:     Jeżeli nie pamiętasz hasła wpisz sam adres e-mail.
System przyśle Ci list z przypomnieniem hasła.Pokaż wszystkie | Odpowiedz | Zarejestruj się | FAQ  
 
ip

Pytanie, bo chyba panikuję
ip

Zażywam antydepresanty od dwóch miesięcy i do tej pory czułam raczej obojętność, ani nie byłam wesoła, ani smutna.
Jednak od 3 lub 4 dni czuję się dokładnie tak, jak przed lekami. Mam okropne samopoczucie, myśli samobójcze, jestem słaba, nie mam siły nawet się obrócić na łóżku lub podnieść ręki itd.
Nie doczekam do środy, kiedy mam kolejna wizytę, żeby się pani psycholog zapytać, a boję się do niej zadzwonić, więc piszę tu.
Nie wiem, czy to normalne i czy po prostu panikuję, czy coś jest nie tak, a w internecie nic nie znalazłam.
Czy wy też tak mieliście, że po zażywaniu antydepresantów, czuliście się nagle tak samo, jak przed braniem ich?

Dodano 14 dni temu
Wiadomość przeczytana 262 razy

« | Strona główna | »

   Pytanie, bo chyba panikuję / ip
      witaj na forum, / emka
      Re: Pytanie, bo chyba panikuję / ip
          Re: Pytanie, bo chyba panikuję / emka
              Re: Pytanie, bo chyba panikuję / ip
      Re: Pytanie, bo chyba panikuję / Ohydny_marcin
      Re: Pytanie, bo chyba panikuję / KasiaN
      Re: Pytanie, bo chyba panikuję / Neliusia
      Re: Pytanie, bo chyba panikuję / Sinus25


dodaj odpowiedź

Autor: 
Temat: 
Treść: 
Twój nastrój: