E-mail:   Hasło:     Jeżeli nie pamiętasz hasła wpisz sam adres e-mail.
System przyśle Ci list z przypomnieniem hasła.Pokaż wszystkie | Odpowiedz | Zarejestruj się | FAQ  
 
Pumpo

Trace siły
Pumpo

Witam,
Mam 27 lat.
Ostatnio jest zemna coraz gorzej. Mam bardzo czarne myśli, wydaje mi się że życie nie ma sensu, bardzo mi smutno nie mam z kim o tym porozmawiać.
Mam chroniczna depresje reaktywna od czasu jak umarła mi Mama 7 lat temu, ciężko mi nawiazywac kontakty z innymi przez zdiagnozowany borderline.
Doszukuje sie w ludziach tylko wad, rzadko kiedy patrze na ich pozytywne strony, całymi dniami bym lezal i lezal i patrzyl w sufit nic mi się nie chce :( nie mam siły psychicznej żeby zaczac cos robic i to nie jest lenistwo tylko to wszystko po prostu wydaje się bez sensu.
Np. Nie potrafie się nawet wyluzowac zagrac w jakas gre albo ogladnac film, nic nie sprawia mi radości wszystko jest nudne, nie widze sensu żadnego w swoim życiu.
Miałem już nawet epizod z cięciem, normalnie zachowuje się jak nastolatek nie czuje się facetem niestety, za dziecka byłem molestowany w szkole przez kolege z klasy , usłyszałem dużo przykrych słów od ludzi za darmo to chyba ukształtowało mnie tym kim jestem. Jestem zły, i czuje bardzo duża nienawiść do tych którzy wyrzadzili mi krzywdy nie potrafię się uspokoić :(, boje się że mi puszcza hamulce.

Dodano 5 dni temu
Wiadomość przeczytana 298 razy

« | Strona główna | »

   Trace siły / Pumpo
      Re: Trace siły / emka
      Re: Trace siły / Kapek
      Re: Trace siły / kationek
      Re: Trace siły / Chopin-Hower-Owa
      Re: Trace siły / innaja


dodaj odpowiedź

Autor: 
Temat: 
Treść: 
Twój nastrój: