E-mail:   Hasło:     Jeżeli nie pamiętasz hasła wpisz sam adres e-mail.
System przyśle Ci list z przypomnieniem hasła.Pokaż wszystkie | Odpowiedz | Zarejestruj się | FAQ  
 
pita z chlebem

Praca dla osoby z lękiem społecznym
pita z chlebem

Czesc, szukam pracy i w sumie nie mam pomysłu kompletnie. Mam fobie społeczną, wykształcenie gimnazjalne, jedyne co mi przyszło do głowy to praca na kurierze (na rowerze, bo prawka tez nie mam ;p) praca "ochroniarza" gdzie siedzisz w budce całą noc, wykładanie towaru/praca na magazynie, roznoszenie ulotek.

Żadna z tych opcji mi do końca nie pasuje, wiem, ze nie mam zbytnio z czego wybierać. Najgorsze jest to ze zawsze bede musiał gdzieś zadzwonić, z kimś porozmawiać. Wcześniej pracowałem niby z ludźmi, bo klienci ale dla mnie jest różnica pomiedzy pracą z klientem którego obsługuje 2 minuty a z kimś kto stoi cały dzień obok mnie, patrzy mi na rece itp. Eh, najchetniej bym skrecał długopisy, byleby być sam.

Z fizyczną praca tez miałbym problem, pomijajac to ze np na budowie musiałbym pracować w grupie, to mój kręgosłup nie wytrzymalby stania cały dzień. Mógłbym iść na jakąś ochrone (jesli by mnie wogole przyjeli) ale siedzieć 24h bez snu? Nie ma problemu, tylko z 24 godzin robi się 28 jeśli doliczyć przygotowanie do pracy i powrót z niej. Dodatkowo mam problemy ze snem więc jeśli obudze się po 5h snu i za 5h będę musiał iść do pracy to jak ja wytrzymam 31h na nogach?
aż żałuje, ze sie wczesniej nie zajebałem, nie miałbym teraz takiego dylematu

Dodano 3 dni temu
Wiadomość przeczytana 179 razy

« | Strona główna | »

   Praca dla osoby z lękiem społecznym / pita z chlebem
      Re: Praca dla osoby z lękiem społecznym / Billy
      Re: Praca dla osoby z lękiem społecznym / parasomnia
      Re: Praca dla osoby z lękiem społecznym / Harmful If Swallowed


dodaj odpowiedź

Autor: 
Temat: 
Treść: 
Twój nastrój: